2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hayırlı olsun, grubu açan olmayınca gereksinim duydum, hep birlikte bu süreci sağlıkla tamamlarız inşallah
SAT ve öğrenme sürecinizi paylaşır mısınız?
Merhaba sat 6 Mart belirtiler regl den beş gün önce limonlu marul aşerme koyu akıntı (çookk değişik) göğüs hassasiyeti

Sürekli acıkıyorum. Yemek yerken tokluk hissi geliyor az yiyorum. Ama sürekli içim kıyılıyor. Halsizlik var. Sabah hap almak için uyanıyorum içim bulanıyor. Yemek yapasım hiç yok. Sizlerde durum ne kızlar?
Aslında aç değilim gibi yemek yemek istemiyorum ama açlıktan elin ayağın titrer ya öyle oluyorum. Halsizlik bende de var. 3gündür de bulantım var. Bu bulantılar sabah olmuyor muydu sadece benim bütün gün oluyor sizin de öyle mi

Sürekli acıkıyorum. Yemek yerken tokluk hissi geliyor az yiyorum. Ama sürekli içim kıyılıyor. Halsizlik var. Sabah hap almak için uyanıyorum içim bulanıyor. Yemek yapasım hiç yok. Sizlerde durum ne kızlar?
Yaa bende çok iştahlıyim ama etli ve yağlı yemek değil böyle daha sade sakin şeyler yemek istiyorum. Bide benimde asla yemek yada temizlik yapasim gelmiyo okulda vakit bitmedi sanki hep uyumak uzanmak istiyorum.

Sabahları ve acıkınca bulantılarım oluyor . Bir de göğüslerim iki gündür çok sızlamaya başladı. Sizin gibi bende tiroid ilacı alırken zorlanıyorum

Bulantı sabah ve açlık hissedince başlıyor.
Sizin gene iyimiş benim bütün gün bulanıyor.
Yaa bende çok iştahlıyim ama etli ve yağlı yemek değil böyle daha sade sakin şeyler yemek istiyorum. Bide benimde asla yemek yada temizlik yapasim gelmiyo okulda vakit bitmedi sanki hep uyumak uzanmak istiyorum.
Allah hepimize kolaylık versin ama çalışan hamişlere ayrıca yardım etsin ya benim evde günlerim zor geçiyor çalışsam ne olurdu diye düşünüyorum

Aynen ya. Bebeğimi öğrenmeden önceki hafta işten ayrıldım. Şu an acayip mutluyum çalışmadığım için yatabiliyorum diye. 11.30dan önce kalkamıyorum. Eşime sahur hazırlıyorum, sabah işe gönderiyorum. Sürekli uyku bölününce bu sefer uyanamıyorum.

Bende sadece bu sene öğlenciyim Allahtan diyorum ders 1.30 da başlıyor erken kalkmama gerek kalmıyor ama yine de bugün epey zorlandım 10 gündür evdeydim alıştım ev moduna öyle olunca teneffüslerde bir uyku bastırdı beni yemek temizlik zaten hiç yapasım yok ne olacak bilmem artık

Allah yardımcın olsun canım. 3 ayı atlatınca normale döneriz inşallah tabi doğumda kusan arkadaşı görünce bi işkillenmedim değil toparlarız ya! Yani inşallah

Allah yardımcın olsun canım. 3 ayı atlatınca normale döneriz inşallah tabi doğumda kusan arkadaşı görünce bi işkillenmedim değil toparlarız ya! Yani inşallah
Benim hala tabi mide bulantım yok 1-2 haftaya ne olur bilmem tabi ama öncekinde yaşamamıştım bakalım bunda nasıl olacak kişiden kişiye değişiyor gerçekten kimi yaşamıyor kimi 3 kimi 5 kimi 9 ay yaşıyor zor bir şey olsa gerek inşallah kısa sürede gelir geçer

Benimde bütün gün var bulantım. Su içmek bile istemiyorum. Akşam yanında yoğurtla yemek yiyiyorum ama:) bugün doktora gittim. 7+1 im. İlaç verdi prilam dr diye

Annem beni doğuruncaya kadar hep kusmuş Var böyle örnekler amanınn
Yaa gerçekten mi ay Allah herkese kolay sağlıklı hamilelik nasip etsin inşallah. Ben hamileliğimi öğrenir öğrenmez annemle anneanneme bulantı ve çatlak yaşadılar mı diye sordum genetik etkisi de var sonuçta inşallah sizinki annenize çekmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…