2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Vajinal ultrasonda da görünmedi degil mi ?

Bende kullanıyordum yeni biraktim baya zorladı beni ama alışacağ napalim sabah bir kalktım çok fena miğde bulantısı birşeyler yiyince daha azaliyor boş miğde fena yapiyor

Ben ben sabah çok fena buantiyla kalktım zorla birşey yiyom suan

Merhabalar bende de bulantılar başladı.sürekli bir midem ağzımda hissi kusma pek yok ama tadım tuzum pek yok.İnşallah kısa sürer bu süreç

İnşallah canım inşallah...ve i daha çok ramazan düzeni bozdu...1 saat bile çalışsak kârdır
Kızlar sizin de şişkinliğiniz var mı ? Karnım çok şiş affedersiniz devamlı geğirme durumu var. Rahatsız ediyor. Böyle olup bi çözüm bulan var mı ?

Soda içtim fayda etmedi.
Soda gibi gazlı içecekler daha kötü bile yapıyor. Gazın sebebi progesteron hormonu. İlk gebeligimde de ilk haftalar sanki 5 aylık gebe gibiydim sonra düzeldi. Hatta karnım 20. Haftadan sonra belirmeye başladı
O sorun bende de oluşmaya başladı 2 gündür...karnim kullandığım progestan etkisiyle de iyice şişti...lifli beslenip bol su içip hareket etmek gerekiyor

Doktorun ne kadar ilgiliymiş ya ben gidince değerin yükselince gel diyip 815 le yolladı o kadar randevu için para ödemiştim

Ben sormayı unuttum canım çekmiyor ama aşırı uyku halim var uyanmak için içmek istiyorum. İlk hamileliğimde içiyordum sanki ama ilk 3 ay içme durumunu hatırlamıyorum.
Aynen aşırı uyku halim var uyuyom kalkiyom tekrar uyuyom kafam kalkmıyor çay iki bardak iciyom günde ama kahve canim istemiyor

Ben sormayı unuttum canım çekmiyor ama aşırı uyku halim var uyanmak için içmek istiyorum. İlk hamileliğimde içiyordum sanki ama ilk 3 ay içme durumunu hatırlamıyorum.
Çay bir fincan kahve 2küçük fincan içilebilir diyor doktorlar. Ama siz yine de doktorunuza danışın. Kafein bebek için zararlıymış. Çay konusu beni de çok zorluyor keşke sınır olmasa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…