2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Benimde bütün gün var bulantım. Su içmek bile istemiyorum. Akşam yanında yoğurtla yemek yiyiyorum ama:) bugün doktora gittim. 7+1 im. İlaç verdi prilam dr diye
Evet ilaç veriliyormuş bugün duydum ben de. İlaç pek kullanmak istemiyorum ama bakalım ilerleyen haftalarda ne olucam. İnşallah sizinki de geçer çünkü bişey yiyemeyince halsizlik de oluyor

Benimde bütün gün var bulantım. Su içmek bile istemiyorum. Akşam yanında yoğurtla yemek yiyiyorum ama:) bugün doktora gittim. 7+1 im. İlaç verdi prilam dr diye
İlk hamileliğimde sürekli bulantım vardı. Yemek yiyemiyor, su içemiyordum. Sabah akşam prilamla yaşıyordum. Allah yardımcın olsun canım.

İlk hamileliğimde öyleydim. Şimdikini karşılaştırınca bu yaşadığım hiç bir şey diyorum. Çok şükür.

İlk hamileliğimde sürekli bulantım vardı. Yemek yiyemiyor, su içemiyordum. Sabah akşam prilamla yaşıyordum. Allah yardımcın olsun canım.
Amin inşallah. Doktor bir iki haftaya geçer dedi ama bakalım herkesin farklı. İnşallah geçerde yoksa bu şekilde günler çok zor geçiyo

Ben çalışıyorum sabah uyanip bilgisayarın başına geçmek çok zor geliyor cidden ama şükür ki evden çalışıyorum. Şirkete haftada 2 gün gideceğiz bu hafta itibari ile kusma vs yok şimdilik ama olursa diye biraz gerginim

Sürekli acıkıyorum. Yemek yerken tokluk hissi geliyor az yiyorum. Ama sürekli içim kıyılıyor. Halsizlik var. Sabah hap almak için uyanıyorum içim bulanıyor. Yemek yapasım hiç yok. Sizlerde durum ne kızlar?
Aynı bende sabah alarm kurdum Tiroid hapını içiyorum gün içinde açım diye zorla yiyom yemek göresim yok yağlı salçalı etli vs istemiyorum hafif yemekler olicaklimonlu salata yicem arada sağ kaşıktan bacak çekmesi oluyor iş yapasim yemek yapasim hiç yok yatıyorum kalkiyom tekrar yatiyom

Kısır döngü dimi her gün ötekinin aynısı veya daha fazlası. Misal şu an uyuyamıyorum, yarında kalkmak bilmeyeceğim.

Allah yardımcın olsun canım. 3 ayı atlatınca normale döneriz inşallah tabi doğumda kusan arkadaşı görünce bi işkillenmedim değil toparlarız ya! Yani inşallah
İyi örnek de vereyim kızıma hamileyken 33 hafta bi kere bile kusmadım annem ise beni doğurana kadar kusmuş

Bende aynı evden çalışıyorum. Haftada 1/2 kez dışarıdayım. O günler zor olacak

Kızlar ya cuma günü sağlık ocağında bi sürüz kan aldılar benden pazartesi bazıları çıkmış ama sonuçlarından hala çıkmayan var bu kadar geç açıklanması normal mi yani. Kaç gün geçti üstünden

Sağlık ocağı bazen uzun sürüyo kuzucum söylemediler mi şu kadar sonra çıkar sonuç diye kan alırken

Nasil kilo verdin canim taktik verir misin bizde verelim cok ihtiyacim var kilo vermeye

Yani anca göğüsler çok şişmeye falan başlarsa sürülür herhalde ya göğüste o kadar çatlak oluyor mu ben pek bilmiyorum cidden o kadar olmaz diye düşünüyorum
Canim ben psikiyatri ilaclari kullaniyodum onlarda hep asiri istah aciyodu onun yuzunden hicla kilo aldim her yerim yirtildi mahcoldu göğsüm bile yirtildi. Kollarim bacaklarim belim berbat oldu o yuzden kendimle barışık olamiyorum ancak olabilmem icin bayagi zayiflamam gerekicek

Nasil kilo verdin canim taktik verir misin bizde verelim cok ihtiyacim var kilo vermeye
Canım çok bir şey vermedim ama hep akşamları atıştırmalık yiyiyordum ve nerdeyse her gün dışardan yemek söylüyoruz çalıştığım için yemek yapamıyorum. Öyle olunca insan kilo alıyor tabi, şimdi sağlıklı beslenmeye başlayınca biraz gitti o yüzden. Yemek söyleyince de temiz bir yerden ev yemeği yiyiyorum önceden genelde fast food oluyordu malesef ki

Ama sen ilaç kullanıyormussun canım onun etkisi vardır muhakkak. Şu aralar pek kilo düşünmemek lazım aslında ama işte hamileyiz diye de canımızın çektiği her şeyi yememek lazım. Doktorum bana direkt yasaklamadi hiçbir şeyi ama dikkat et canın çekerse az ye totalde 8-10 kilo ile alman gerek dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…