2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım benim battan 3 gün önce 18di bat günü 97 oldu yarın tekrar kan vereceğim. Bu benim 2. Gebeliğim ilkte de 45 ile öğrenmiştim çok şükür sağlıklı bir kızım var 🌸
Sağ ol canım içim iyice rahatladı bende birazdan kan vermeye gideceğim bakalım ne kadar artmış hoş sağlık ocağına gideceğim ancak yarın çıkar sonucum inşallah güzelce artmıştır🥰

Benim yumurtlama döneminden beri bel ağrısı var. Ayakta biraz fazla kalınca hemen belim ağrıyor. Gaz sancim çok fazla.. Bu bel ağrısı beni korkutmaya başladı. Henüz doktora gitmedim beta düşük biraz yükselsin diye bekliyorum

Canım benim battan 3 gün önce 18di bat günü 97 oldu yarın tekrar kan vereceğim. Bu benim 2. Gebeliğim ilkte de 45 ile öğrenmiştim çok şükür sağlıklı bir kızım var 🌸
Canım benzer durumdayız sonucu yazarsan sevinirim

Hanımlar başım çok ağrıyor yaklaşık 4 5 gündür, tansiyonum düşük 9 6 veya 8 5 çıkıyor ondan sanırım baş ağrısı. pazartesi randevum ama korkuyorum bir sıkıntı olacak diye :KK42:

Merhaba yaş 29 şehir ankara sat 14mart tahmini doğum 19 aralık çok belirgin bi belirtim yoktu🥲🥲
Aramıza hoş geldin, bebeğin hayırlı olsun canım.
Değerleriniz çok fazla yüksek değil endişe etmeyin benim dusukte 5 di öyle kalbi durdu ya tiroidden ya başka birşey ama 3 çıkınca birşey olmaz ilaç başladıysanız ben hamileilk harici tiroid hastasıyım 75 mg iciyom şuanda normaldede yeni tahlil yaptım 1.90 çıkmış çok şükür iyi ilaç başlayınca sıkıntı olmuyor oğlumda kontrol altındaydı yine 10 yaşında maşallah takdir alan çocuk sıkıntı yok yani 😃
İlaca devam :KK25:Maşallah ona bahtı güzel olsun yakışıklının.
Kızlar keseyi gördüm 18mm boyutunda 🥰🥰
Gözün aydın canım.
Benide ekleyebilirmisin ☺️ Yaş 28 Diyarbakır tahmini doğum tarihi 13 Aralık 🌸
Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım.
Kızlar bugün kalp atışını gördü doktorumuz hamdolsun. Listeye ekleyebilirmisiniz lütfen yaş 34 sat 27 şubat belirti kasık ağrısı tahmini doğum 4 aralık
Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Bize şehrini de yazabilir misin?
Kizlarrr simdi doktordan geldik ve kalp atislarini duydukk elhamdullillah minnoşumun 🤲🏻❤️ Bugun tam 7 haftalik oldukk 🥰
Ay yesin onu teyzeleri maşallah:KK200:
Hanımlar başım çok ağrıyor yaklaşık 4 5 gündür, tansiyonum düşük 9 6 veya 8 5 çıkıyor ondan sanırım baş ağrısı. pazartesi randevum ama korkuyorum bir sıkıntı olacak diye :KK42:
Canım bende öyleyim, tansiyondan mıdır bilmiyorum başım fır dönüyor, 2 gece baş ağrısı çektim. Bence bebekten kaynaklı normal şeyler korkma.

Aramıza hoş geldin, bebeğin hayırlı olsun canım.

İlaca devam :KK25:Maşallah ona bahtı güzel olsun yakışıklının.

Gözün aydın canım.

Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım.

Hoş geldin, bebişin hayırlı olsun canım. Bize şehrini de yazabilir misin?

Ay yesin onu teyzeleri maşallah:KK200:

Canım bende öyleyim, tansiyondan mıdır bilmiyorum başım fır dönüyor, 2 gece baş ağrısı çektim. Bence bebekten kaynaklı normal şeyler korkma.
Şehir Çankırı

X