2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hayırlı olsun canım bebişin. Bize yaş, şehir, son adet tarihin, tahmini doğum tarihin ve hamilelik belirtilerini yazabilir misin?
29 yaşındayım Isparta son adet 26 Şubat tahmini olarak uygulamada 3 Aralık diyor ama henüz kontrole gitmedim değerim 13 tü öğrendiğimde belirti olarak kasık ağrısı adet gecikmesi aşırı uyku ve yorgunluk var ara ara tiksinmem oluyor

Ben de varımm
27 yaşındayım sat 14 mart tahmini doğum 19 aralık (bayılırım yay burcuna ayy)
Benim sürekli kasık kramplarım var, hamilelikten şüphelendiren ise aniden mideme dolan gazlar ve kesinlikle sol tarafıma giren bel ağrısı. Kalçam da ağrımaya başladı bugün birazcık

Kızlar ben bugün keseyi gördüm embriyo da oluşmuş 4+4 günlüğüm beta hcg baktı doktor geçen hafta çarşamba 250 idi bugün ise 10.565 çıktı kese sağlıklı ama çok yükselmiş 4000lerde falan olması gerekiyordu haftaya tekrar çağırdı ikiz olabilir dedi, sizin betalar kaçtı benim haftamda

Corasprn kan sulandırıcı ilac kan pıhtılaşma varmı sende belki ondan verilmiştir bende suan estrofem folbiol progestan fitil ve Coraspin kullanıyorum insallah cuma gunu kese görundukten sonra bırakıcam
Benim pıhtılaşma sorunum yok ama yine de verdi bir düşük olunca sanırım. Ben de folik asit, coraspirin kullanıyordum zaten bugün bir de progestan fitil verdi.

melindamel_mavi
friendsfan
@menekse_kokusu
@Kaderr27
M Mer123458
@ftmacaner
Ankaradaki hamişler doktor araştırmalarınız nasıl gidiyor? Doktorunuza ya da hastanenize karar verebildiniz mi?
Ben daha veremedim valla ya aklımda bir kaç hoca ismi var ama çeşitlilik çok hepsiyle gidip konuşmak istesem muayene paraları almış başını gidiyor bakalım hangi doktor sinecek içimie tamamlayıcı sağlık sigortam var muhtemelen kese ve kalp atışı görülüp duyulana kadar bir özel hastanede devam edip. Sonraısnda özel muayenehanesi olan bir doktora geçeceğim doğum paketi alıp

Evet haklısın kese gözükünce artık kesenin boyuna bakılmalı zaten. Ama doktor benden kan istemeye de devam etti. Son gittiğimde ise 4 gun önceye göre kese aynı kalmıştı hic büyümemisti. Yine de kan sonucu istedi ve ikisini karşılaştırıp kurtaj dedi. Cok şükür ağrısız sızısız oldum. Kanda da bugün 380e düştü hemen. Son değerim 1800lerdeydi. Doktor 15 gün bekle sonra bebek çalışmalarına devam edebilirsiniz. Ara vermeye gerek yok, zaten ilkinde normal doğum yapmıştınız rahim çabuk toparlar dedi. Biz 1 2 ay koyalım diyorduk araya ama galiba ilk adeti beklicem. Adet görünce bittikten sonra başlayabiliriz. Yaşım oldu 34 malum yas geçiyor

Kızlar merhaba biraz uzun olacak ama hakkınızı helal edin ama bende hikayemden bahsetmek istiyorum size.bir umut bekliyorum bebeğimi.Ben tahmini yumurtlama zamanından sonra tam yerleşme döneminde korona geçirdim.Bat gnünü 1 gün geçince şüphelenip test yaptım çift çizgi çıktı beta baktırdım 797 2 gün sonra 1476 3 gün sonra 1930 çıktı beta dengesiz artmıştı doktora gttm ve kese gözükmedi dış gebelik olabilr dedi 2 gün sonra tekrr beta baktır dedi ve beta 1942 çıktı.ertesi gün tekrar başka doktora gttim beta artmamasına rağmen kese gözüktü bu sfer bebek yoktu ve boş gebelikten şüphelenildi 10 gün sonra tekrar gel dedi.dayanamadım ve 1 hafta geçtkten sonra tam bugün başka bi doktora gttim bu seferde bebek gözüktü.beta bu kadar dengesiZken ve artmıyoken hem kese oluştu hem bebek oluştu.keseyi gören doktor betanın artık bi önemi yok baktırma dedi usg ile takip etcez dedi.progestan oral ve iğne verdi coraspin folik asit verdi.düzenli ilaçlarımı kullanıyorum.sadece bugün bebeği gören doktor 6+6 olması gerekirken 5+5 görünüyo usg de dedi geç dölllenme ya da sağlıksız gebelik olabilir dedi.içimde bi rahatlık var.sanki bebeğim bütün bu olumsuzluklara rağmen benimle gibi hissediyorum.Bol bol dua ediyorum.hamiş annelerden de dua bekliyorum lütfen sizin dualarınız kabul olur.28 marttan beri çok kötü belirsiz günler geçirdim aklınıza gelirsem eğer bana da dua eder misnz? Kusura bakmayın çok uzun oldu özür dilerim

Benimde tam tersi erkekti ilk bebeğim
Bunda belirtim olmayınca kız diye düşündüm
En büyük rahatsızlık mide yanması bende de şu an
Ama bulantı olacaksa da bir kaç hafta sonra artar
Acayip bi baş ağrısı başladı dünden beri az önce parol aldım. Kasığıma sancı giriyor, midemde biraz garipleşti. Rabbim sağlıklı bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsinde artık kızı erkeği farketmeyecek :)
Canım hayırlı olsun bebeğin. Bize son adet tarihin, muhtemel doğum tarihin ve hamilelik belirtilerini de paylaşabilir misin?
Hoş geldin, hayırlı olsun bebişin canım, bize şehrini paylaşabilir misin?
Gözün aydın canım.
Allah yardımcın olsun, inşallah hissettiğin gibi olur ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın. Onca zorluğa rağmen böyle güçlü olabilmen ve umutlu olman harika. Güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…