2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
İnsan yarası nerdeyse devayı orada arıyor. Kızım vefat etti benim de. Şimdi yüreğimin bi kısmı kız istiyor ama sağlıklı olsun sağlıkla doğsun.

Merhabalar :) Beni de listeye ekler misiniz bugün regl günümdü test yaptım pozitif. Kan verdim 365 çıktı değerim, inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alalım
Hoş geldin, bebeğin hayırlı olsun canım. Bize yaş, şehir, son adet tarihin, muhtemel doğum tarihin ve hamilelik belirtilerini yazabilir misin?

4+6 da gördük keseyi beta hcg bakılmadı ama 5600 falan olması gerekiyor önceki sonucuma göre. İnşallah siz de görürsünüz
Ben kan verdim karından görünmedi, kan sonucuna göre tekrar konuşacağız doktorla umarım görünür vajinal bakacak kan sonucuna göre

Betanız kesenin görülmesi için yeterli seviyeye ulaşmamış olabilir. Beta sonucuna göre değerlendirir doktorunuz. Benim adet tarihinden 10gün falan geçmişti
Daha beş gün geçti benim inşallah sorun yoktur bundan önce 10 haftalık bir kürtajın var

Benimde tam tersi erkekti ilk bebeğim
Bunda belirtim olmayınca kız diye düşündüm
En büyük rahatsızlık mide yanması bende de şu an
Ama bulantı olacaksa da bir kaç hafta sonra artar

Merhabalar, öncelikle hayırlısı olsun sağlıkla gelsin bebiş. Son adet tarihlerimiz aynı 25 mart, kan testi mi yaptırdınız acaba? yoksa kaset test mi yaptınız?

İnsan yarası nerdeyse devayı orada arıyor. Kızım vefat etti benim de. Şimdi yüreğimin bi kısmı kız istiyor ama sağlıklı olsun sağlıkla doğsun.
Başınız sağ olsun biraz baktım hikayenize gerçekten çok zor şeyler atlatmışsınız ama inşallah kucağımıza alacağız bu sefer bebeklerimizi tek duam cinsiyet filan hiç önemli değil sağlıklı ve vaktinde doğsunlar gerisi mühim değil

Kızlar bakıyorum hepinizin beta değerleri yüksek benimki biraz düşük inşallah benimkide yükselir yarın sağlık ocağında tekrar ölçüm yaptıracağım inşallah yükselmiştir biraz

Ben karından ultrason ile görmek istedim önce görünmeme halinde vajinal olacaktı. Aşırı değil normal bi sıkışıklıkta gittim doktor iyi yapmışsın dedi ve kese göründü
Canım benimde cuma günü kese görmeye gidecem 5 haftalık olacak o gün insallah beta hcg 6 gün önce 793 cıkmıstı sizce cuma günü kese görünür mi yoksa vajinal mi görünür cok heyecanlıyım 3 yıldır bu anı bekliyorum yasım 20 br tüp bebek bu arada benim ki sormak istedim sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…