2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Hoş geldin canım, güzel haberlerini bekliyoruz, bebişin hayırlı olsun. Rabbim nasip ettiyse üstesinden gelirsin hiç korkma. Bize şehrin ve hamilelik belirtilerini de yazabilir misin?

Hoş geldin canım, bebeğin hayırlı olsun.

Bende ilk gebeliğimde 18 hafta süren yoğun bulantı kusma yaşamıştım
Bunda henüz bir şikayetim yok inşallah da olmaz
İlkine göre çok daha iyi gidiyor inşallah böyle devam eder
Benimde aynen bu şekil. Önceki düşüğümde mahvolmuştum bulantı, yemek yiyememe, halsizlik. Bunda maşallahım var. Sadece kasık ağrısı ve baş dönmesi. Ama bulantı belirtileri kız bebek sanırım ilki kızdı çünkü. Bunun erkek olduğunu düşünmeye başladım

Galiba hepimiz aynı durumdayız bendede hiç belirti yok bu yıl da erkek yılı inş hepimiz sağlık ile kucağımıza alırız

Benim geçen hamileliğimde kızdı canım ve gram mide bulantısı olmamıştı cinsiyete bakmıyor bence zaten 9. Haftada anlamıştım hamile olduğumu 21. Haftamda da kaybettim geldiği gibi gitti güzel kızım ama inşallah bu sefer hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım

Başın sağ olsun canım. Rabbim bu bebişinle yüzünü güldürsün inşallah. O zaman hala kız şansım var demek

Kızlar gunaydinnn mide bulantısı olanlar olmayanlar bi kendini belli edebilir mi ben adet sancısı dışında hiç hamile gibi hissetmiyorum hiç bulantim yok
Ay evet ben bazen unutuyorum hamile olduğumu, acaba orda mi bebiş hala diye aniden aklıma geliyor bazen kasıklarda ağrı oluyor onun dışında belirtim yok.

Başın sağ olsun canım. Rabbim bu bebişinle yüzünü güldürsün inşallah. O zaman hala kız şansım var demek
Sağ ol canım Tabi kız olma ihtimali var annemde bana hamileyken hiç mide bulantısı olmamış ama erkek kardeşime hamileliğinde mide bulantısından duramamış ben de kız istiyorum tekrar hatta daha hamile kalmadan Çin Rus Japon takvimlerinden cinsiyet araştırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…