2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Canım benimde cuma günü kese görmeye gidecem 5 haftalık olacak o gün insallah beta hcg 6 gün önce 793 cıkmıstı sizce cuma günü kese görünür mi yoksa vajinal mi görünür cok heyecanlıyım 3 yıldır bu anı bekliyorum yasım 20 br tüp bebek bu arada benim ki sormak istedim sana ♥️🙏
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alin inşallah 🤲 😍🌺🌺 sizin beta cuma gününe 12 bin küsur olur tahminen. Benim oyleyken karından göründü sizinde görünür diye düşünüyorum🥰

Ben 35.günde gördüm mesela. Günden ziyade sanırım beta değeriyle alakalı. 1500 civarı vajinal, 3500 civarı karından deniyor.

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alin inşallah 🤲 😍🌺🌺 sizin beta cuma gününe 12 bin küsur olur tahminen. Benim oyleyken karından göründü sizinde görünür diye düşünüyorum🥰
Bilmiyorum ya cok heyecanlıyım acaba görünür mü bisey olurmu falan cok korkuyorum 2 tane 5.gün embriyosu konuldu 2side 1.kalite embriyolardı ve ilk beta hcgm 351 cıkmıstı 2 gün sonra telrarladım 793 ve aradan 8 gün gectikteb sonra beta hcg kac olur cok merak ediyorum ondan sordum

Bilmiyorum ya cok heyecanlıyım acaba görünür mü bisey olurmu falan cok korkuyorum 2 tane 5.gün embriyosu konuldu 2side 1.kalite embriyolardı ve ilk beta hcgm 351 cıkmıstı 2 gün sonra telrarladım 793 ve aradan 8 gün gectikteb sonra beta hcg kac olur cok merak ediyorum ondan sordum
İki günde İki katına çıktığını düşünürsek 12-13 bin küsur oluyor . Korkmayın bol bol dua edin tadını çıkarın keseyi gördükten sonrada kalp atışını merak ediyor insan. En güzeli Allah'a sığınmak kendimizi koruyarak güzel beslenerek beklemek. Sizin kese çok çok rahat görünür endişelenmeyin

Son adet tarihim 03.03.2022
Şehir van
Muhtemel doğum tarihi 8 aralık
Koku hassasiyeti ve tansiyon düşmesi ile fark ettim adetin geçtiği ilk gün öğrendim.
İlk beta değerim 3 nisanda 230'du 2 gün sonra 5 nisanda 460 oldu. Bu perşembe uzman doktora gideceğim.

Şehir van
Koku hassasiyeti ve tansiyon düşmesi ile fark ettim adetin geçtiği ilk gün öğrendim.
İlk beta değerim 3 nisanda 230'du 2 gün sonra 5 nisanda 460 oldu. Bu perşembe uzman doktora gideceğim.
Hayırlı olsun🥰 geç kalmadınız hepimiz bu haftalarda keseyi görmek için gittik

Betanız kesenin görülmesi için yeterli seviyeye ulaşmamış olabilir. Beta sonucuna göre değerlendirir doktorunuz. Benim adet tarihinden 10gün falan geçmişti
Beta 4883 çıktı benim rahim biraz geride zaten hemen görünmüyordu yine öyle oldu mecbur vajinal baktı doktor keseyi gördük şükür 🤲

Benim de tüp bebek. Tam 5 haftalık olduğu gün kese için çağırdı doktorum ve vajinal baktı, görüldü çok şükür. 6+4 te de kalp atışı için çağırdı ve yine vajinal baktı. Vajinal bakmasından çekinmeyin, tüp bebek olduğu için işi şansa bırakmayıp vajinal bakmayı tercih ediyorlar çünkü ölçümler vs daha net yapılıyor

Evet şuan 32 yaşındayım bende direk veriyorlar daniscam başka doktora öyle içim rahat olur ilaç konuusnda kaygılı bir yapım var sevmem ilaç içmeyi🙄
Bana da coraspirin verdi doktorum yaşım 31.bir 10 haftalık kaybım var. Hatta 35. Haftaya kadar kullanacaksın bugün öyle söyledi.

Şehir van
Aramıza hoş geldin, bebeğin hayırlı olsun canım. Bize yaşını da yazar mısın?

Bana da coraspirin verdi doktorum yaşım 31.bir 10 haftalık kaybım var. Hatta 35. Haftaya kadar kullanacaksın bugün öyle söyledi.
Corasprn kan sulandırıcı ilac kan pıhtılaşma varmı sende belki ondan verilmiştir bende suan estrofem folbiol progestan fitil ve Coraspin kullanıyorum insallah cuma gunu kese görundukten sonra bırakıcam

Benim de tüp bebek. Tam 5 haftalık olduğu gün kese için çağırdı doktorum ve vajinal baktı, görüldü çok şükür. 6+4 te de kalp atışı için çağırdı ve yine vajinal baktı. Vajinal bakmasından çekinmeyin, tüp bebek olduğu için işi şansa bırakmayıp vajinal bakmayı tercih ediyorlar çünkü ölçümler vs daha net yapılıyor
Valla bende acaba vajinal baktırsammı baktırmasammı cok korkuyorum bisey olurmu falan diye

X