2022 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• kız

OY: 132 47,5%
  • erkek

OY: 137 49,3%
  • ikiz kız

OY: 3 1,1%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    278
Kızlar gunaydinnn mide bulantısı olanlar olmayanlar bi kendini belli edebilir mi ben adet sancısı dışında hiç hamile gibi hissetmiyorum hiç bulantim yok
Merhaba, ilk hamileliğimde tüm gebeliğim boyunca bir kez bile midem bulanmadı ve bebeğin hareketlerini sezene kadar hamile olduğuma dair en ufak bir fiziksel belirtim yoktu. sonrasında da hiç şikayetim olmadı neredeyse doğuma kadar. hep dua ederim allah herkese benimki kadar rahat geçirilecek hamilelikler versin diye. şanslısınız yani umarım hep böyle devam eder:) tek sıkıntı kilo kontrolü yapmak zor oluyor :)

Evet zaten 78 kiloyla hamile kaldım doktor en fazla 10 kilo alma lüksün var dedi

Merhabalar, benim de sat 25mart 34 yaşındayım. henüz sonuç almak için bir hayli erken ama nasipse 2.hamilelik olucak. ilk hamileliğimde o zamanlar pek anlayamadığım belirtileri yaşıyorum şuan gaz, ayak üşümesi ve sürekli bi ağlama hissi :) nasip bakalım en geç 1 haftaya belli olur. hamileliğini öğrenen herkes umarım sağlıkla alsın kucağına yavrusunu

Evet zaten 78 kiloyla hamile kaldım doktor en fazla 10 kilo alma lüksün var dedi
ilk aylarda kilo almamaya çalışın, sonrasında ister istemez alınıyor çünkü. genel olarak protein ve kalsiyum ağırlıklı beslenebilirseniz eğer düzende tutmak daha kolay oluyor. makarna,pilav,patates,hamur işi bunlardan elinizden geldiğince uzak durursanız dengede kalabilirsiniz bence.

Kızlar gunaydinnn mide bulantısı olanlar olmayanlar bi kendini belli edebilir mi ben adet sancısı dışında hiç hamile gibi hissetmiyorum hiç bulantim yok
Şuan erken bulantı için benimde sabah çok hafif var geçiyor kalp atışindan sonra başlar bulantı 7 haftada falan aynen şuan benimde kaşık ağrısı ve göğüs ağrısı ve gaz var şuan başka birşey yok

Merhaba benim bugün 4+5 ben de az sonra doktora gideceğim görünür mü acaba ? Sizin kaçtı gün olarak ve beta değeri olarak

Ben bebe asprini aliyom bir gün alıp bir gün almiyom ama hiç alasim yok daha önce bir oğlum var asprin vs almadım sorun yoktu ondan sonra bir tane düşüğüm oldu deyince verdi doktor ama başka doktorsds sorucam
Bende kullanıyorum canım ben bir de coraspirin hergün alıyorum kan sonucum bugün çıkacaktı doktor yanlış tüpe koymuş diye bir hafta uzadı öğrenme sürecim Haftaya salı tam belli olacak bırakıp bırakmayacağım yada iğne kullanıp kullanmayacağım bende bir an önce netleşsin istiyorum eğer bir şeyim yoksa bırakmak adına

Senin kötü olmuş Aynen bana bakmadı lar bile pıhtı vs ezbere direk yazdı boşuna ilaç içmek istemiyorum konuscam haftaya gidince

Senin kötü olmuş Aynen bana bakmadı lar bile pıhtı vs ezbere direk yazdı boşuna ilaç içmek istemiyorum konuscam haftaya gidince
Aynen canım başka bir doktora da danış hatta başka bir form da daha okudum kullanan kişi sayısı da çok fazlaymış 35 yaş üstüne direk veriyorlarmış

Aynen canım başka bir doktora da danış hatta başka bir form da daha okudum kullanan kişi sayısı da çok fazlaymış 35 yaş üstüne direk veriyorlarmış
Evet şuan 32 yaşındayım bende direk veriyorlar daniscam başka doktora öyle içim rahat olur ilaç konuusnda kaygılı bir yapım var sevmem ilaç içmeyi

Yaaaa geldin mi sennnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…