2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar. Reglim 4 gun geçince kan testi vermiştim 273 çıkmıştı, 2 gün sonra 578 oldu 5+2de, bugün 6+3'üm. Değerim 1200 olmuş. Bebek görünmedi, kese var. Doktorum sağlıksız dedi, düşer kendisi eger düşmezse pazartesi gel dedi. Sizler adına çok mutluyum, sağlıkla ilerlesin gebelikleriniz. B Brave55 ocak topiginden arkadaşım, bugün gittik ve bu haberi aldim, hayilrisi olsun.

Canim cok gecmis olsun, Allah sağlıklı gebelik yaşatsın insallah tekrar. Benim de betabdusuk çıkıp yavaş yavaş artmıştı. Bugin 6+2yim ama beta 1200. 5+2de 578di. Doktorum sağlıksız düşer dedi, pazartesi düşmezse gel dedi.

Kızlar dün özele gitmiştim kese büyümüş demiştim hatırladınız mı ? 3 mm den 6.5 mm olmuş doktor normal demişti bugünde devlete gittim kan tahlillerini orada yaptırmak için girmişken yine ultrason istedim ikinci bir görüş almak adına doktor kaç haftalıktı dedi 5+1 olması lazım hesaplarıma göre dedim . Kesen daha çok küçük kontrole çağırdı mı dedi evet 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı dedim git 10 gün sonra kesin dedi. Sağlıksız gebelik olsa herhalde büyümezdi kese 2 günde değil mi ? Aklım karıştı geç döllenme olabilir mi ya da ? 4+5'de de beta 1372 idi

Sıkıntı olsa dediğin gibi 2 günde büyüme olmazdı canım. Aklını karıştırma. Devlettekiler genelde daha ileriki haftalarda görmek istedikleri için küçük gelmiştir ona. Keyfini kaçırıp stres yapma.

Ay inşallah ya vallahi bir kalp atışını duysam rahat edeceğim. Dün çünkü uzaktanda görünüyor bak artık dedi doktor ekranı uzaklaştırdı gerçekten de görünüyordu. Bir öncekinde çok küçüktü uzaktan bile zor seçiliyordu büyüdüğü belliydi. Bugün devlette ki ultrason kağıdı bile vermedi mm bile söylemedi. Çok şükür şimdilik kanamam yok sürekli tuvalete gidip akıntı takip eder oldum deli gibi

Ay canim cok uzuldum. insallah zamanla gozukur oyle olup sonradan gozuken war, baska bi doktora daha git canim.hayirlisi hepimizin hakkinda insallah gozukur genede

Ay canim cok uzuldum. insallah zamanla gozukur oyle olup sonradan gozuken war, baska bi doktora daha git canim.hayirlisi hepimizin hakkinda insallah gozukur genede
Sagol.canim benim. Yok,kanama geldi biraz ,devamı gelir umarım operasyona falan gerek kalmaz kendiliğinden hallolur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…