2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün doktora göründüm kese gözükmedi ama doktor kist var dedi bunun için kan aldı 10 gün sonra çıkacakmış iyi mi kötü mü huylu olduğu Var mı böyle bi durumu daha önce yaşayan acaba

Efenin_Annesi Merhaba sizinle muhtemel doğum tarihimiz aynı ve sizinde beta değeriniz yüksekmiş. 5+0 da beta 8196idi. 5+2 de doktora gittim ama karından net olarak keseyi göremedi vajinal ultrason ile gördü. Sizin keseyi ne zaman ve nasıl görmüştü acaba?

Arkadaşlar dün pembe ve kahve lekelenmeler biraz arttı. İdrarda Beta HCG artmışsa kırmızı çizgi çok daha koyu gözüküyor diye bakmak için test yaptım. Çok silik çıktı. Bişeylerin ters gittiğini anladım, doktora yazdım kan testi istedi.
Bu sabah test yaptırdım sonuç 5 çıktı. 5+0 da en az 1500 lerde olması gerekiyordu.
Dış gebelik, gen anomalisi veya benzer durumlarda bebek kendiliğinden düşüyormuş, benimde öyle oldu sanıyorum.
Umarım hepiniz bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız.

5+2de karindan gormustu cnm

Çok üzgünüm. Büyük geçmiş olsun. sağlıkla bir bebek nasip etsın rabbim.

Rabbim tekrar sağlıklı bir gebelik nasip etsin.

Rahim ağzını yumuşattığı için yasak. Ama şu an zaten bi taşıyıcılığı olmadığı için sıkıntı yok. Benim bildiğim 5. Aya kadar serbest. Sonra tekrar 9. Ayda başlıyorsun yemeye doğumu kolaylaştırması için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…