2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
4 900 çıktı ancak karından gözükmedi alttan gözüktü. Normalde göbektrnde gözükmesi gerekmez miydi acaba şaşırdım
Canım karından gözükmesi idrara sıkışma, kilo ve organ yapısına göre değişiyor diyorlar gördün nasıl olsa hiç takma kafana bişey 😊 darısı kalp atışına 🙏

Kese çok küçük olduğu için bazen zor gözüküyor canım benimde çok zor göründü iki gün sonra gittim doktor daha net görebildi
Ay inşallah ya bugün birde kist haberini alınca moralim bozulmuştu
Canım karından gözükmesi idrara sıkışma, kilo ve organ yapısına göre değişiyor diyorlar gördün nasıl olsa hiç takma kafana bişey 😊 darısı kalp atışına 🙏
İnşallah teşekkür ederm 😊

Kizlar selam. 7 haftalik hamileyim mide bulantim agrim vs yok ama en buyuk sorunum karin sismesi ve siskinlikten dolayi karin agrisi. Ozellikle saat 3 ten sonra midemden asagi karnim sisiyor ve sertlik oluyor. Calisiyorum tum gun oturuyorum acaba ondan olabilir mi? Bu sorunu yasayan var ki? Tesekkurler

Çok teşekkür ederim uyardiginiz için. 🙏
Rica ederim 😊 ben de Aidin salihe göre besleniyordum hamile olduğumu öğrenene kadar. Ama onun diyeti b vitaminlerince biraz zayıf kalıyor tahıl tüketmek gerektiğini düşünüyorum o yüzden arada yulaf yiyorum. Bi de öğünleri ikiye çıkardım yine de içim rahat değil 😊 siz nasıl yapıyorsunuz

Kizlar selam. 7 haftalik hamileyim mide bulantim agrim vs yok ama en buyuk sorunum karin sismesi ve siskinlikten dolayi karin agrisi. Ozellikle saat 3 ten sonra midemden asagi karnim sisiyor ve sertlik oluyor. Calisiyorum tum gun oturuyorum acaba ondan olabilir mi? Bu sorunu yasayan var ki? Tesekkurler
Merhaba benim de bulantim yok 6+1 deyim siskinlik ve gaz sancısı gibi agrilarim oluyor benim de sabah iyiyim enerjigim oglesen sonra siskinlik yorgunluk

Merhaba bende de şişlik oluyor. Yürüyüş yapınca rahatlıyorum. Bir sen maden suyu da iyi geliyor. Tüm gün oturduğunuz için sertlik falan oluyor olabilir.

Merhaba kızlar ben de pazartesi günü gebe olduğumu öğrendim 6.hafta 17284 değerim bugün 6+3 deyim ilk muayeneye için hastaneye gittim doktor keseyi gördü ancak embriyo görünmedi çok endişelendirdi bu beni bu şekilde içi boş görünüp sonradan bebeği gören oldu mu
Bu arada eğer bebeğim oradaysa ben de Eylül annesi olacağım
Merak etmeyin bende 6 +6 dayım bugün devlete gittim rapor işleri için baktılar sadece kese göründü ne embriyo ne kalp atışı var şuanda cumartesi sabah kontrolüm var bakalım yolk kesesi görüncek mi

Rica ederim 😊 ben de Aidin salihe göre besleniyordum hamile olduğumu öğrenene kadar. Ama onun diyeti b vitaminlerince biraz zayıf kalıyor tahıl tüketmek gerektiğini düşünüyorum o yüzden arada yulaf yiyorum. Bi de öğünleri ikiye çıkardım yine de içim rahat değil 😊 siz nasıl yapıyorsunuz
Ben kitabını yeni edinmiştim, hamile olduğumu öğrenmeden biraz önce. Açıkçası bana çok zor geldi uygulamaları. O kadar saat açlık orucu tutabileceğimi de zannetmiyordum ki bebeği öğrendim. Yediğiniz her şey bebise de size de yarasın şifa olsun inşallah 😊 Ben biraz et, balık, tavuk yesem iyi olacak. O konuda dikkat edemiyorum daha.

Aynen canım bende ondan korkuyorum bianda olacakmış gibi oluyor geçer inşallah ya sıcak tutmaya çalışıyorum kendimi
Ben kese için gittiğimde sordum canım doktor çok normal vücudunda yabancı bişey var alışmaya çalışıyor dedi aslında ama yine de şiddetli olunca doktorun dediklerini unutuyor insan 🙈😂

Hanımlar "hamile misin?" soruları almaya başladım ben. Kirpiklerimden, yanaklarımdan belli olduğunu, hatta ve hatta bebişin karnıma iyice yerlestiginin belli olduğunu bile söylediler. Gerçi kayinvalidem de kirpiklerimden anlaşıldığını söylemişti ona pek şaşırmadım ama 5 haftalık bebiş karından belli olur mu hiç?😂😂😂 Hatta bugün bir arkadaş kalçamın dar göründüğünü söyleyip "oğlun olacak" bile dedi. 🤣🤣🤣 Elim istemsiz bazen karnımda oluyor benim 😇 Ondan tahminde bulunduklarını düşünüyorum ama yine de tespitlere çok güldüm bugün. Sizde de var mı böyle bir durum?

Rahimde gördü doktor 5cm büyüklüğünde kan aldı onun da sonucu 1hafta sonra çıkacak yeni çok sıkıntılı değil dedi ama kontrol etmek gerekiyor dedi
anladım canım benim. Eşimin kuzeninin eşine de bebek 4 haftalıkken baktığında kistin var demişti ama tabii kızın gebe olduğundan haberi yoktu çok fazla kasıkağrısı yaşadığı için gitmişti adetleri de çok düzensiz olduğu için gebelik aklına bile gelmedi sonra 7. Haftaya geliyordu gebeliğini öğrendiğinde. Belki seninde buna benzer birşey olabilir.

Bugün öğleden sonra bende de aynı durum oldu. Masa başındayım ben de, pantolon epey sıktı, rahatsız etti. Göbek deligimdem aşağısında oldu şişkinlik

anladım canım benim. Eşimin kuzeninin eşine de bebek 4 haftalıkken baktığında kistin var demişti ama tabii kızın gebe olduğundan haberi yoktu çok fazla kasıkağrısı yaşadığı için gitmişti adetleri de çok düzensiz olduğu için gebelik aklına bile gelmedi sonra 7. Haftaya geliyordu gebeliğini öğrendiğinde. Belki seninde buna benzer birşey olabilir.
Yani benim öncesinde rahime bakıldığı zaman veya tüplere bkaıldığında hiç gözükmedi büyük ihitmalle hamilelikle beraber oluştu. O kişi peki sağlıklı bir şekilde doğum yaptı mı canım

X