2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba canim bana doktor ilk basta folik asit vermisti alerji yapinca iMom die bi hap werdi icinde folik asit, balikyagi, demir, cinko, b1/2/3/5/6/12,bakir,iyot,selenyum,biotinve d3war. Arastirabilirsin istersen veya doktoruna danis kullanip memnun kalan cok kisi war
İmom bende ilk hamileliğimde kullandım, üç aydan sonra başlamıştık bizde

Kızlar dün özele gitmiştim kese büyümüş demiştim hatırladınız mı ? 3 mm den 6.5 mm olmuş doktor normal demişti bugünde devlete gittim kan tahlillerini orada yaptırmak için girmişken yine ultrason istedim ikinci bir görüş almak adına doktor kaç haftalıktı dedi 5+1 olması lazım hesaplarıma göre dedim . Kesen daha çok küçük kontrole çağırdı mı dedi evet 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı dedim git 10 gün sonra kesin dedi. Sağlıksız gebelik olsa herhalde büyümezdi kese 2 günde değil mi ? Aklım karıştı 😔 geç döllenme olabilir mi ya da ? 4+5'de de beta 1372 idi
Hiç sıkıntı yapma kesen çok güzel büyüyor zaten bu haftalarda önemli olan o, geç döllenme de olabilir içini hiç karartma

Merhaba
Allah nasip ederse bende Eylül annesi olacağım

Merhaba ben bende eylul annesi olacagim galiba ama agustosta olabilir :) 5.haftamizdayiz

İmom bende ilk hamileliğimde kullandım, üç aydan sonra başlamıştık bizde
Hayırlı olsun kızlar. Ben de eylül annesi olacağım inşallah 😇 sağlık ocağında öğrendim, muhtemelen 4 haftalıkmış. Yarın hastaneye gideceğim.ultrasonda kaç haftalık olduğu belli oluyordu değil mi?

Benim şahit olduğum kişiler de bir kaç gün içinde adetle atılıyor canım. Aldın mı sen randevu?

Eline geliyor mu dokununca o top gibi bişey? Adetin gecikirse bir doktora gözük istersen.

İğnem yok canım. Günde 10 tane ilaç, 3 kere de fitil alıyorum.

Değerin güzel artmış 🌸

Hayırlı olsun. 🥰
Geçmiş olsun, kanaman falan mı var?
Kanamam vardı biraz çok
Geçti şimdi elhamdülillah

Hanımlar "hamile misin?" soruları almaya başladım ben. Kirpiklerimden, yanaklarımdan belli olduğunu, hatta ve hatta bebişin karnıma iyice yerlestiginin belli olduğunu bile söylediler. Gerçi kayinvalidem de kirpiklerimden anlaşıldığını söylemişti ona pek şaşırmadım ama 5 haftalık bebiş karından belli olur mu hiç?😂😂😂 Hatta bugün bir arkadaş kalçamın dar göründüğünü söyleyip "oğlun olacak" bile dedi. 🤣🤣🤣 Elim istemsiz bazen karnımda oluyor benim 😇 Ondan tahminde bulunduklarını düşünüyorum ama yine de tespitlere çok güldüm bugün. Sizde de var mı böyle bir durum?
Biz daha kimseye soylemedik. Kalp atisindan sonra soyleyecegiz insallah

Kizlar selam. 7 haftalik hamileyim mide bulantim agrim vs yok ama en buyuk sorunum karin sismesi ve siskinlikten dolayi karin agrisi. Ozellikle saat 3 ten sonra midemden asagi karnim sisiyor ve sertlik oluyor. Calisiyorum tum gun oturuyorum acaba ondan olabilir mi? Bu sorunu yasayan var ki? Tesekkurler
Malesef bende de var bu durum gece ağrıdan kıvrandım. Şişkinlik uyutmuyor insanı. Transferden sonra kabızlık başladı 3 haftadır da devam ediyor çalışmıyorum şuan evdeyim ama riskli dönem diye çok hareket edemiyorum açıkcası.

Kizlar selam. 7 haftalik hamileyim mide bulantim agrim vs yok ama en buyuk sorunum karin sismesi ve siskinlikten dolayi karin agrisi. Ozellikle saat 3 ten sonra midemden asagi karnim sisiyor ve sertlik oluyor. Calisiyorum tum gun oturuyorum acaba ondan olabilir mi? Bu sorunu yasayan var ki? Tesekkurler
Merhaba canim. Bende de ayni sorun var ve anlamadim. Ozellikle aksam yemeginden sonra karnim asiri sisiyor. Patlayacakmis gibi hissediyorum. Wc biraz rahatlatiyor...

Merak etmeyin bende 6 +6 dayım bugün devlete gittim rapor işleri için baktılar sadece kese göründü ne embriyo ne kalp atışı var şuanda cumartesi sabah kontrolüm var bakalım yolk kesesi görüncek mi
İnşallah görünür sizin de benim de görünürse buraya yazar mısınız

Ben de herkese söyledim o heyecanla ama keşke demeseydim daha keseyi bile görmedim. Pazartesi randevum var ama her yer kar olacak umarım gidebilirim

X