2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhabalar ben 9 haaftalik hamileyim 2 gündür göğsümün ortasında bi agri başladı carpinti da oluyo kasiklarimda da özellikle sol tarafta ağrım var sizce kotu ye mi gdior
O haftalarda aynılarını yaşadım canım çok şükür bir sorun olmadı ama sen yine de doktoruna bir sor istersen

Gündüz hiçbir şey yok gece yatağa yatıyorum bacaklarım kaşınmaya başlıyor. Kaşındıkça kaşınıyor sıkıntı geldi artık. Bence vücut kuruluğuyla ilgili geceler zor geçiyor.
Benim de vucuduö zaten çok kurumdur, gebelikle birlikte çatlama durumu sebebiyle şimdiden nemşendirmeye başladım. The body Shop tan hawaiian kukui body butter aldım tavsiye üzerine, çok memnun kaldım. Daha önce birçok vucut nemlendiricisi kullansam da bu ürün çok uzun süre nemlilik sağlıyor. Yatmadan tüm vucudunuzu nemlendirirseniz belki kaşıntılar azalabilir.

Hadi ya. Gidilmiyor diye biliyorum ama tabi doktorlar daha iyi bilir. Bir de aramızda üç gün var muhtemel doğum tarihine bakarsak benim 15 eylül cinsiyet ne zaman belli oldu ultrasonla mı yoksa genetik testle falan mı
bence cinsiyet değişikliklerine hazır olmak lazım bu haftalarda :) tam 16da netleşir diyorlar hep

Gündüz hiçbir şey yok gece yatağa yatıyorum bacaklarım kaşınmaya başlıyor. Kaşındıkça kaşınıyor sıkıntı geldi artık. Bence vücut kuruluğuyla ilgili geceler zor geçiyor.
Ben de öyleyim. Bacaklarım ve ayaklarım kaşınıyor gece sürekli, benim cildim çok kurudur, şimdi nemlendirici kokusu mahvettigi için pek suremiyorum, su da çok içemiyorum, kuruluk ve kaşıntı artıyor.
Birde ben tükürük ten aşırı muzdaribim öyle böyle değil sürekli istifra ediyorum bu yüzden böyle biseyle karşılaşan var mi
Eveett, tükürügumu zor yutuyorum ben de.

Kızlar dün attım ama kimse yorum yapmadı nub teorisine göre sizce cinsiyet ne? Doktor birşey söylemedi

Eklentiler

• 6855C3AF-A877-47FE-B6B9-1E8B31A0FE74.jpeg
    143,5 KB · Görüntüleme: 62
Kuru fasulye yutuyorum çok fazla şişkinlik yaptığında o kadar çok arttı ki tükürük salgısı lama gibi hissediyorum kendimi

Bende hiç hissetmedim malesef belki hareket oldu da ben farketmemiş olabilirim
13 ncü haftadayım 2 gündür hissediyorum ilk gebelik olmadığı için erken oldu galibasizde bi an önce hissederseniz umarım elini koyup hareket etmesini beklemek hareket ettikçe heyecanlanmak çok güzel

13 ncü haftadayım 2 gündür hissediyorum ilk gebelik olmadığı için erken oldu galibasizde bi an önce hissederseniz umarım elini koyup hareket etmesini beklemek hareket ettikçe heyecanlanmak çok güzel
Hissedip hissetmediğimizi nasıl anlarız peki benim ilk gebelik henüz hissedebileceğimi sanmıyorum çok vardır muhtemelen ama meraktan soruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…