2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
yakışıklı bir yeğen daha geliyor (ben asla anlamıyorum ama herkes erkek demiş, yakışıklıdan anlarım ama )
Canım bariz erkek
Erkek demek istiyorum
gerçekten maşallah ben de öyle düşündüm, annesi gibi atletik olacak :) B bitkiselhayat
Üstelik maşallah çok zarif ve yakışıklı bir çocuk olacak Yüzünün orantısına bakınca
Evet erkek ya hepiniz bildiniz hep gönlüm kızdan yanaydı ama öğrendikten sonra direkt içim erkeğe ısındı yakışıklı diyen MarV-el J Jellymo J joynss sizleri korkutmak istemem ama şöyle bir fotoğrafı da var inşallah dediğiniz gibidir

rabbim hepimiz evlatlarını bizlere sağlıcakla bağışlasın kucaklarımıza alıp kokladığımız günlere hayırlısıyla gelelim inşallah

Eklentiler

• 1615196901876341248252766492778.jpg
    77,4 KB · Görüntüleme: 126
sesli güldüm o zaman bundan sonra fotoğraflarını diğer profilden çekersiniz annesi

Avrupa yakası yok ama ben Çamlıca Medipolde giricem inşallah eş alınıyor dediler fiyat henüz bilmiyorum ama doktorun çok iyi olduğunu okudum. Civarda Medipol varsa sor istersen benimkinde eş giriyor dediler
Ben Çamlıca medipole gidiyorum eş almıyor asla

Benim gittiğim doktor için de cinsiyette hiç şaşmaz dediler ama erkeğe benzetti, şimidi de kıza Hayırlısı

Yapısı çok güzel maşallah çok kibar Sağ salim kucağınıza alın inşallah bir ben kaldım cinsiyet duymayan heralde
Bende daha duymadım 22sinde gitcem 13 haftadayım şuan herhalde artık bişey der 15 haftalık olucaz gittiğimizde bugüne kadar cinsiyetle ilgili en ufak bi konuşma geçmedi sadece çok hareketli olduğunu söyledi

Yaa ne güzel cinsiyeti öğrenenler çoğaldı
Ben en son geçen hafta gitmiştim. 13 haftalık hamileydim, erkek hissediyorum dedim dr sen ne hissediyorsan doğrudur dedi. Baya baktı ama bacak bacak üstüne atmıştı arada da kordon varmış öğrenemedik yani. Tahmin de de bulunmadı doğal olarak. 10 gün dolmadan tekrar geş tekrar bakalım dedi, bu hafta içi öğrenirim ben de artık inşallah

Kızlar merhaba bugun sabah dr kontrolüme gittim ikili trst için kan verdim cinsiyet tahmininde bulundu doktoruö veee kızım olucak galiba %90 kız dedi. Sağlıklı olsun yeter ki.
Doktor küçük bir kanama alanı görüyorum dedi büyümemesi için de Progestan verdi 200 mg. aynı şeyi yaşayan/ kullanan var mı ? biraz korktum açıkçası güzel haberlerin üstüne bunu duymak canımı sıktı biraz

Bende daha duymadım 22sinde gitcem 13 haftadayım şuan herhalde artık bişey der 15 haftalık olucaz gittiğimizde bugüne kadar cinsiyetle ilgili en ufak bi konuşma geçmedi sadece çok hareketli olduğunu söyledi
Gittiğinde öğrenme ihtimalin çok yüksek o zaman hadi bakalım tabi zaman geçmek bilirse

Bende kullandım ve baza işim bitince baza altına kaldırdım ikinci hamileliği dede kullanıyorum Bi kaçtanesini kotların tabi siyah renk çabuk soluyor. Ama defacto dan Bi tane koyu gri almıştım o çok güzel çıktı.

Ben epeydir kullanıyorum. Doktor her ihtimale karşı tedbir amaçlı veriyor. Çok yorma kendini çok ayakta kalma. Yemek işlerini masada oturarak yap. Bol su iç

Hayırlı olsun
Progestan 8haftadan beri kullanıyorum. Kanama alanı büyüktü küçüldü. Ben fitil olarak kullandıktan sonra faydasını daha çok gördüm. Zaten senin kanaman da yok herhalde. Ben ne kanamalar gördüm

Canım ben sana da bebeğine de yine bin kere maşallah çekmek istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…