2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bilezik ve yüzük kız evlada, altın lira da erkek evlada yoruluyor rüyada 😊 En azından benim büyüklerim öyle yoruyordu 😊
Bizde de bilezik yüzük taşlıysa kız sadeyse erkek derler. Oğlumda 2 yüzük gördüm birini taktım biri yuvarlanıp paspasın altına gitti. Bi oğlun olacak diğeri düşecek dediler. Öyle de oldu. Bunda da taşlı yüzükler taşlı bilezikler görüyorum. Hayırlara çıksın

Hic lazer yaptirmamis gibi oldum ve cinsiyeti kız
Doktoruma danisicam lazere hamileykrn de gidebilir miyim diye
Hadi ya. Gidilmiyor diye biliyorum ama tabi doktorlar daha iyi bilir. Bir de aramızda üç gün var muhtemel doğum tarihine bakarsak benim 15 eylül cinsiyet ne zaman belli oldu ultrasonla mı yoksa genetik testle falan mı

Hadi ya. Gidilmiyor diye biliyorum ama tabi doktorlar daha iyi bilir. Bir de aramızda üç gün var muhtemel doğum tarihine bakarsak benim 15 eylül cinsiyet ne zaman belli oldu ultrasonla mı yoksa genetik testle falan mı
Ben hicbir testi yaptirmadim canim ne genetik test ne 2li tarama
Pazartesi kontrole gittigimizde soyledi doktor kesin kız dedi

Hormonlar bizi fena yönlendiriyorlar maalesef 😊 En ufak şeyi kafama takıyorum normalde umursamayacağım şeyleri. Oturup ağlıyorum başım ağrıyana kadar bu kez. Mantıklı düşününce kendime kızıyorum ama o hormon dengesizliği tekrar başa saldırıyor. Takacak birşey daha buluyorum 😅
Ay ben de öyleyim. Her şeye ağlıyorum😂

Kızlar midem ekşimesi yaşıyor musunuz? Yaşadığınız da ne tüketmeye özen gösteriyorsunuz? Yani nasıl desem hani böyle hamile değilkende çok baharatlı ağır şeyler yediğimizde midemiz ekşir yanar böyle onun gibi ama daha çok ekşime gibi ağzımda da kötü tat var .. bugün iyice zirve yaptı .. limon, maden suyu ve yeşil elma bi nebze iyi geliyor ama kısa sürüyor 🙁

Kesinlikle hormonlardan 😂 eşim geçen yerleri süpürüyordu başladım ağlamaya adam da şaşırdı 😂😂 her şeye duygulanıp ağlıyorum bende inanılmaz ağlak biri oldum şarkılarda her şeyde ağlıyorum 😂😂 herkesi bir yerden etkiliyor hamilelik 😂 karnımız büyüsün daha da güzelleşecek her şey içini ferah tut 🤗❤️
Yazık adamlara 😂😂

Ben daha yapmıyorum ki o yapsın 😂 bir buraya giriyorum fırsat buldukça. Eşimin de işi başından aşkın şu aralar.. Bana çok normal geldi canım.

Bir de yanlış alamazsanız çok fazla proje çocuğu gibi geliyor.... Sosyal medyadaki "en mükemmel beslenen, en zeki oyunları oynayan, en güzel gelişen akıllı çocuk benim çocuğum" gösterilerinden gına gelmiş de olabilir.... Şimdilik tek düşüncemiz doktora gidince kötü haber almayalım, sağlıcakla doğsun.
Haklısın canım. Şimdi hep bir endişe nasıl ebeveyn olucaz diye. Haliyle bende de pimpiriklilik yaptı 🤦‍♀️

Kızlar merhaba her şey yolunda giderken dün akşam bir diş ağrısı beni acile götürdü 😞 Azı diş çürümüş ve çekilmesi gerek dediler korkuyorum sonuçta anestezi verilecek falan böyle bir durum yaşayan oldu mu bebeğe bir zararı olur mu diye çok korkuyorum 😔
Canım benim ağrım olmuştu. Geçici bir dolgu yaptı doktor. Dişimin içine ilaç koydu. Çok şükür iyiyiz simdi. Tedavi edilmezse stres ve ağrı bebeğe daha çok zarar verir. Hatta iltihap olursa dişin benim gibi antibiyotik kullanmak zorunda kalirsin. Geçmis olsun bir an önce tedavi ettir derim😔 tabi doktoruna danisarak

IMG_20210307_184854.jpg
Bu tokalar benimdi artık kızımın 🥰 Sabun kutularını saklamıştım hem güzel kokuyor hem takı kutusu olur diye kızıma toka kutusu oldu Rabb'im sağlıkla mutlulukla kullanmasını nasip etsin inşallah 🤲❤️🧿

Kızlar vücudunuzda kaşıntı oluyor mu ? Özellikle akşamları kollarım bacaklarım hemen hemen heryerim inanılmaz kaşınıyor
Gündüz hiçbir şey yok gece yatağa yatıyorum bacaklarım kaşınmaya başlıyor. Kaşındıkça kaşınıyor sıkıntı geldi artık. Bence vücut kuruluğuyla ilgili geceler zor geçiyor.

Kızlar merhaba, cinsiyeti hemen hemen kesin ama nub teorisi işaretledigim yerden mi yorumlanıyor? Bakalım teori tutuyor mu 😁

Eklentiler

• IMG_20210306_165546~4.jpg
    IMG_20210306_165546~4.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 111
Birde ben tükürük ten aşırı muzdaribim öyle böyle değil sürekli istifra ediyorum bu yüzden böyle biseyle karşılaşan var mi

X