2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bilezik ve yüzük kız evlada, altın lira da erkek evlada yoruluyor rüyada En azından benim büyüklerim öyle yoruyordu
Bizde de bilezik yüzük taşlıysa kız sadeyse erkek derler. Oğlumda 2 yüzük gördüm birini taktım biri yuvarlanıp paspasın altına gitti. Bi oğlun olacak diğeri düşecek dediler. Öyle de oldu. Bunda da taşlı yüzükler taşlı bilezikler görüyorum. Hayırlara çıksın

Hic lazer yaptirmamis gibi oldum ve cinsiyeti kız
Doktoruma danisicam lazere hamileykrn de gidebilir miyim diye
Hadi ya. Gidilmiyor diye biliyorum ama tabi doktorlar daha iyi bilir. Bir de aramızda üç gün var muhtemel doğum tarihine bakarsak benim 15 eylül cinsiyet ne zaman belli oldu ultrasonla mı yoksa genetik testle falan mı

Hadi ya. Gidilmiyor diye biliyorum ama tabi doktorlar daha iyi bilir. Bir de aramızda üç gün var muhtemel doğum tarihine bakarsak benim 15 eylül cinsiyet ne zaman belli oldu ultrasonla mı yoksa genetik testle falan mı
Ben hicbir testi yaptirmadim canim ne genetik test ne 2li tarama
Pazartesi kontrole gittigimizde soyledi doktor kesin kız dedi

Ay ben de öyleyim. Her şeye ağlıyorum

Kızlar midem ekşimesi yaşıyor musunuz? Yaşadığınız da ne tüketmeye özen gösteriyorsunuz? Yani nasıl desem hani böyle hamile değilkende çok baharatlı ağır şeyler yediğimizde midemiz ekşir yanar böyle onun gibi ama daha çok ekşime gibi ağzımda da kötü tat var .. bugün iyice zirve yaptı .. limon, maden suyu ve yeşil elma bi nebze iyi geliyor ama kısa sürüyor

Yazık adamlara

Haklısın canım. Şimdi hep bir endişe nasıl ebeveyn olucaz diye. Haliyle bende de pimpiriklilik yaptı

Canım benim ağrım olmuştu. Geçici bir dolgu yaptı doktor. Dişimin içine ilaç koydu. Çok şükür iyiyiz simdi. Tedavi edilmezse stres ve ağrı bebeğe daha çok zarar verir. Hatta iltihap olursa dişin benim gibi antibiyotik kullanmak zorunda kalirsin. Geçmis olsun bir an önce tedavi ettir derim tabi doktoruna danisarak

Kızlar vücudunuzda kaşıntı oluyor mu ? Özellikle akşamları kollarım bacaklarım hemen hemen heryerim inanılmaz kaşınıyor
Gündüz hiçbir şey yok gece yatağa yatıyorum bacaklarım kaşınmaya başlıyor. Kaşındıkça kaşınıyor sıkıntı geldi artık. Bence vücut kuruluğuyla ilgili geceler zor geçiyor.

Kızlar merhaba, cinsiyeti hemen hemen kesin ama nub teorisi işaretledigim yerden mi yorumlanıyor? Bakalım teori tutuyor mu

Eklentiler

• IMG_20210306_165546~4.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 111
Birde ben tükürük ten aşırı muzdaribim öyle böyle değil sürekli istifra ediyorum bu yüzden böyle biseyle karşılaşan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…