2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hissedip hissetmediğimizi nasıl anlarız peki 😁 benim ilk gebelik henüz hissedebileceğimi sanmıyorum çok vardır muhtemelen ama meraktan soruyorum 🙈
Aynı mısır patlamasına benzetiyorum ben. Öyle dışarı ittirme gücü ileriki haftalarda oluyor iyice. Pıt ediyor sadece başlarda elini koymadan anlaşılmıyor

Bana da bakın kızlar 10 haftalık bugün erkek mi kız mı?

Eklentiler

• AFAA62D3-8800-4647-B731-6228A7C509B4.jpeg
    AFAA62D3-8800-4647-B731-6228A7C509B4.jpeg
    91,7 KB · Görüntüleme: 91
O zaman benim doktorum bişey diyerek en iyisini yaptı 😊 14. Haftadan önce hiçbir şey demem dedi 😊
Aslında kesin görmedikçe söylememesi en güzeli ne olursa olsun insan hevesleniyor ona alıştırıyor kendini. Sonra hayal kırıklığı oluyor gereksiz. Hepsi evlat sonuçta

Benim için fark eden birşey yok. Erkek dediler çok sevindim, kız dediler yine çok sevindim. Birdahaki ay net söylerler bakalım
Bende aynıyım. Erkek hissediyordum ama kıza benzetince de sevindim şimdi ona alıştırdım kendimi. Keşke kesin olmadıkça söylemeseler. Benim oğlumda da aynı zamanlarda erkek dedi sonra değişmedi bi de cinsiyet tahmininde çok iyi tanınan bi doktor heralde ondan kesin kız gözüyle bakar oldum. Ama 16 da gidince erkekmiş dese şaşırır ama yine sevinirim.

X