2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kendi kendine olusan bisey malesef, doktorlarin uyguladigi bir sey degil. Umarim gecicidir ve sagsalim atlatirsiniz

Kızlar ileri haftadakiler Umut versin denilmiş ama ilk defa bugün hasta gibiydim. Hamileliğin başından beri yoğun olmayan bulantım ilk defa bugün çok yoğun oldu bir de bugün uyandığımdan beri (sabah 8) vajinamın üstünde adet ağrısına benzer bir ağrı vardı. Geçmedi bu saate kadar hala. Bugün dibine kadar yaşadım hamileliği inşallah tek günlük bir durumdur. Bu ağrı normal bir durum değil mi?

Bir aydır troit ilacı kullanıyorum bugün yeniden ölçtürdüm anca 2.5 olmuş ben baya düşmüştür diye düşünüyordum. Bir ay daha kullanacağım sanırım

11 e girmek üzereyim inan sabab uyandığımdan beri aynı ağrı var umarım normal bir durumdur

Kızlar yarın doktor randevum var benim için dua eder misiniz hayırlısıyla güzel haberler alayım. Pazar gecesi başlayan lekelenmem bugünde devam ediyor ama bugün rengi çok açık kahverengi. Sanki reglimin son günü gibi sildikçe açık kahverengi leke geliyor inşallah önemli bir şey değildir.

Bir aydır troit ilacı kullanıyorum bugün yeniden ölçtürdüm anca 2.5 olmuş ben baya düşmüştür diye düşünüyordum. Bir ay daha kullanacağım sanırım
Ben 3 gün arayla tahlil vermiştim hatalı olabilir mi diye.3 günlük kullanımla 4.78den 2.97 düşmüş. Bende merak ediyorum son durumu 3 hafta oldu galiba başlayalı.

Ben 3 gün arayla tahlil vermiştim hatalı olabilir mi diye.3 günlük kullanımla 4.78den 2.97 düşmüş. Bende merak ediyorum son durumu 3 hafta oldu galiba başlayalı.
Ben sağlık ocağında verdim bir ay önce 4,80 di 25 mg kullandım bugün yeniden baktırdım 2.5 olmuş. İki kanı da aynı yerde mi verdin

11 e girmek üzereyim inan sabab uyandığımdan beri aynı ağrı var umarım normal bir durumdur
12 haftalik bendedr oluyor o agri hatta belime falan vuruyor arada bobreklerim bike agriyor bazen bulantidan su icemiuorum ben ona bagliyorum bu adet agrisi gibi agrilar bende bayadir var doktorum normal oldugunu soyluyor

Normal olduğu söyleniyor doktorlar tarafından ama tabi kanama falan yoksa ama işte ister istemez tedirgin oluyorsun.
Evet insan tedirgin oluyor yine de. Benim zaten hiç azalmadı kasık ağrım ama çok şükür leke falan yok artık hissetmemeye çalışıyorum kendimce

12 haftalik bendedr oluyor o agri hatta belime falan vuruyor arada bobreklerim bike agriyor bazen bulantidan su icemiuorum ben ona bagliyorum bu adet agrisi gibi agrilar bende bayadir var doktorum normal oldugunu soyluyor
Evet benim doktorum da normal hiç dert etme dedi

Ben sağlık ocağında verdim bir ay önce 4,80 di 25 mg kullandım bugün yeniden baktırdım 2.5 olmuş. İki kanı da aynı yerde mi verdin
Önce sağlık ocağında verdim. Yüksek çıkınca dahiliye uzmanına muayene oldum. Ben güvenmiyorum sağlık ocağının tahlillerine dedi. Araştırma hastanesiydi. Tekrar verdim orada 2.97 çıktı. Sonra başka bir uzman doktora sordum bu durumu 3 günlük ilacın etkisi dedi dozu değiştirmeyelim sana yeterli geliyor o doz dedi. Euthyrox 25 mg kullanıyorum bende.

Yok önceki rakam söylememişti 7+3de ydi ilk kalbi duymamız ve 7+1de normal bu boyu 1cm kalbi atıyo güzel herşey yolunda demişti rakam sormamıştım hiç öyle bi konuşma olmadığından yada aklıma gelmediğinden

Bunu ben de duymuştum sağlık ocağının sonuçlarında hata oluyor demişlerdi bilemedim ya belki yarın dahiliye doktorumdan yeni tahlil isterim

Bunu ben de duymuştum sağlık ocağının sonuçlarında hata oluyor demişlerdi bilemedim ya belki yarın dahiliye doktorumdan yeni tahlil isterim
Troitin bebeğe zarar verdiği yükseklikler bunlar değilmiş ama çok daha yüksek değerler bebeğe zarar veriyormuş. O yüzden düşük doz da olsa ilaç kullanmak iyi bence

Yok ben hiç sormadan o kendi baktı kalbi atıyo diyip başladı az atsada arttırm yolu yok çok atsada azaltma yolu yok falan demeye bende kaç atıyo dedim onun üstüne o benzer şeyleri söyledi ben 3defa sordukça. Öyle bişi demese rakam sormak gelmezdi bile aklıma. Normal takip doktorum 7+1de kalbi iyi atıyo normal demişti o zaman sormamıştım kaç falan diye. Normalse normaldir ben ne bileyim yoksa rakamım anlamını

Troitin bebeğe zarar verdiği yükseklikler bunlar değilmiş ama çok daha yüksek değerler bebeğe zarar veriyormuş. O yüzden düşük doz da olsa ilaç kullanmak iyi bence
Ben gebelikten öncede kullanıyordum. Bir ara 3 çıkmıştı değer o yüzden vermişti doktor gebelik düşündüğümü söyleyince ama o kadar düzensiz kullandım ki aklıma geldikçe içtim. Ona rağmen tekrar kan verdiğimde 2 çıkmıştı değerim. Dediğin gibi ilaç kullanmakta fayda var kontrol altına tutmuş oluyoruz en azından

İnşallah değildir canım yarın sevinçle geleceksin buraya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…