2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
8. Hafta da yazmışlardı. Bir sitede okudum. 8. Hafta düşündüm bende.
Pazartesi gününe çağırdı doktorum beni de bana kalsa bir haftayı daha beklerdim ama alttan muayene ile görülüyor bu haftalarda, ilk oğlumda 4 haftalık alttan muayene ile görmüştük

Pazartesi gününe çağırdı doktorum beni de bana kalsa bir haftayı daha beklerdim ama alttan muayene ile görülüyor bu haftalarda, ilk oğlumda 4 haftalık alttan muayene ile görmüştük
Alttan muayene mi.
Ultrason la karınımızdan bakmıyorlar mı alttan nasıl bakacaklar ki

Çok teşekkür ederim bırsey sorucam ben böyle kafama göre hesaplamamla tarıh koydum ama benım galıba daha yenı ılk kan verısımde Salı 85 ıkıncı kan verısımde bugundu 173 cıktı kç haftalık oluyoruz sızce bız bı fıkrınız varmı 😢
son adet tarihinne cnm

Hayırlı olsun. Benim kızım da 5 gün sonra 5 olacak.
Muayene öncesi söylemedik daha ..
Bakalım nasıl karşılayacak
Bende şuan için söylemedim, eşim ve birkaç yakın arkadaşım hariç kimse bilmiyor 3 ay sonra falan söylemeyi düşünüyorum :) size de hayırlı olsun ne zaman muayene kısmetse

Kızlar aranızda ayaklarını ısıtmayan var mı ? Benim buz gibi ilk gebeliğimde böyle değildi. E ayaklarım üşüdüğü için haliyle üşüşüyorum ve gaz birde affedersiniz sürekli büyük tuvalete çıkıyorum özellikle şu iki gündür. Ve müthiş bir karın guruldaması

Kızlar aranızda ayaklarını ısıtmayan var mı ? Benim buz gibi ilk gebeliğimde böyle değildi. E ayaklarım üşüdüğü için haliyle üşüşüyorum ve gaz birde affedersiniz sürekli büyük tuvalete çıkıyorum özellikle şu iki gündür. Ve müthiş bir karın guruldaması
Canim benimde ayaklarim isinmiyor ozellikle aksam kalorifer acik battaniye altinda esim elleriyle isitiyo neden acaba hakkaten, gaz sorunum yok ama ayni regliyken usudugu gibi

Canım ismini hatırladım sanki 2019 ocak annelerinde miydin? 😊 4 ocakta 273 beta ile öğrendim ben de, bugün tekrar kan verdim yükselecek mi diye. Hepimiz için hayırlısı olsun. 🥰
2019 ocak annelerindeydim evet canımm ama erken doğurdum aralık da 2018 :) hayırlı olsuun ikinci geliyor demek senin? Ne güzel.. benimde günüm geçti dün kan testim 0 çıktı ama regl olmadım hala.. sanırsam stress yaptım ondandır

Canim benimde ayaklarim isinmiyor ozellikle aksam kalorifer acik battaniye altinda esim elleriyle isitiyo neden acaba hakkaten, gaz sorunum yok ama ayni regliyken usudugu gibi
İnan hiç bilmiyorum ama ısıtamıyorum ve kasık ağrısı da yapıyor ben kışın hiç çorap giymezdim ayaklarım yanardı şimdi elimden gelse ayağımı kaynar suya tutacağım o derece buz gibi inşallah geçer bu soğukluk yoksa mahvoldum ben

Kizlar, bugun bende kalp atisini duydum🤰🏻💕

Eklentiler

• 611D85D6-156F-4365-B1DB-98F4476EF919.jpeg
    611D85D6-156F-4365-B1DB-98F4476EF919.jpeg
    94,2 KB · Görüntüleme: 36
X