2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende şuan için söylemedim, eşim ve birkaç yakın arkadaşım hariç kimse bilmiyor 3 ay sonra falan söylemeyi düşünüyorum :) size de hayırlı olsun ne zaman muayene kısmetse
Biz Hollanda'ya 1 yıl önce tasindigimizdan türk komşu arkadaslara sordum.
sağlık sistemi değişik biraz burada.
HAftaya Perşembe jineklog randevum var. Üç ay önce kadar bebek istiyoruz diye gitmiştik.
pko oldugum için takiple ilerlemek istedim TSH tahlili istedi 2 tane. Ocakta da kontrole gideriz derken gebelik için gideceğiz şimdi.
Ebe kliniği takip ediyor burada gebelikleri ona da 20 Ocakta ultrason için randevu verdiler.
anormal bir durum görünmez ise ailelere söyleyeceğiz 🙂

Evet canim iki kese🤗 allaha binkere sukur 💕 insallah sendende hayirli haberler aliriz yarin canim🤲🏻💕
severiimmm yaaaaa o iki minnoşu insallah bende sag saglim gidip geleyim güzel haberlerle insallah kzuum icimden bi his iki tane diyor ama rabbim bilir hayrlisini senin beta kacti cnm

Kızlar aranızda ayaklarını ısıtmayan var mı ? Benim buz gibi ilk gebeliğimde böyle değildi. E ayaklarım üşüdüğü için haliyle üşüşüyorum ve gaz birde affedersiniz sürekli büyük tuvalete çıkıyorum özellikle şu iki gündür. Ve müthiş bir karın guruldaması
Bugün ısınamadım bende ayaklar buz gibi.
Erkekte ayak üşümüş sözde 🙈

Biz Hollanda'ya 1 yıl önce tasindigimizdan türk komşu arkadaslara sordum.
sağlık sistemi değişik biraz burada.
HAftaya Perşembe jineklog randevum var. Üç ay önce kadar bebek istiyoruz diye gitmiştik.
pko oldugum için takiple ilerlemek istedim TSH tahlili istedi 2 tane. Ocakta da kontrole gideriz derken gebelik için gideceğiz şimdi.
Ebe kliniği takip ediyor burada gebelikleri ona da 20 Ocakta ultrason için randevu verdiler.
anormal bir durum görünmez ise ailelere söyleyeceğiz 🙂
Aaaa ne kadar güzel denk gelmiş :))) hayırlısı olsun inşallah kalp atışını duyarsınız inşallah aynı gün

Kızlar hiç beta ya baktırmasam haftaya direkt doktora gitsem nasıl olur bir de benim sanki ağzımda garip bir tat var sanki midem bulanacak da tutuyor gibi sizde de oluyor mu sık tuvalete gitme ayrıca göğüs hassasiyeti karında şişlik

X