2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçmiş olsun. Kesede bozulma yoksa bişey olmaz Allah'ın izniyle korkma. Geriden gelince de kız olur derler ama zaten 3 gün var o kadar fark olur bebek net ölçülene kadar ilerde yetişir
Yok şükür 10 gün kullan yeter Dedi ilacida. Ya dimi.oglum hep bi ilerde giderdi. Kiz hiisediyorum bende :) hayırlısı olsun

Konya da yaşıyorum :)) biz şuan riskli gebelik olarak mı geçiyoruz

Canım bence hormonlardandır sıkma kendini nasıl hissediyorsan öyle hisset. Geçecek hepsi

Yani bnim beşinci gebeliğim bir yaşayanım var riskliye soktular beni üniye gitmiyorum ünideki bir hoca özel bir hastanede ona gidiyorum ama dediğim doktora iki gebeliğimde gittik bursadan gittiğim için yakın bunda on ikinci haftada kontrolü aynı doktorum yapacak ben şuan dokuz oldum erkenden randevü almak gerekiyor.

Maşallah çok sevindim her şeyin yolunda olmasına Plesantasının konumunu çok anlayamadım ama sanki erkek gibi geldi

Bebeğim inşallah beklenen tarihte gelirse doğumgünümüz aynı olacak bu beni çok mutlu ediyor ya eşim pek memnun değil tabi evde iki başak gözünü korkutuyor biraz
Ayy ne güzel
Benim eşim de başak, bebeğimiz terazi olacak kılpayi. Ben 3 hafta erken doğmuşum. Eşim de diyo Annesi gibi 3 hafta erken gelirse doğum günümüz aynı olacak. Yani Bu durumda ben iki başakla ugrasacam

Aynı beni tarif etmişsiniz Midesi bulanmayan arkadaşlar gerçekten çok şanslısınız. Mutfağa su içmeye girdiğimde bile öğürüyorum. Yiyeceğimi başka odada yiyorum. Zaten bir yemek düzenim yok. Simit yiyorum sürekli. Prilam ilk zamanlar etkiliydi ama şu an o da fayda etmiyor. Midem boş olduğu için öğürüyorum bir şey çıkmıyor. Çok bitkin oluyorum bu süreçte. Umarım bu süreç 12. Hafta da biter.

O zaman Allah sana kolaylık versin sağlıkla gelsin İnşallah

Kızlar sizin doktorlqr takviye verdi mi? Benimki folik asit dışında bisey vermiyorum suan dedi sanirim 3 aydan sonra vericek ama benim demirim 8 çıkmış, bunu bildigi halde demire de ilerde başlatcam dedi. Dün sağlık ocagindan aradilar demirin 8 oldugunu söyleyince aa cok düşük dedi doktorun takviye başlamıştır heralde dedi, yok ilerde baslicakmisim dedim bisey demedi. Ben de genelde 3 aydan itibaren başlanıyor diye biliyorum ama bu gibi bi durumda erken baslayan varmı?

Bana folik asit verdi içinde bir çok vitamin var verdiği markanın bir de kasık ağrılarım var dediğim için magnezyum verdi diğerlerine zamanla başlarız dedi ama benim demirim falan iyi çıktı bilemedim gittiğinizde tekrar bir sorun isterseniz

Bir sonraki randevuya 3-4 hafta sonra gidicem, msjla da sonuclari yolladigimda demir düşük ona sonra baslaticam dedigi icin üstelemedim ama birkac arkadaşın takviyelere başladığını görünce bi sorayim dedim teşekkür ederim

Benim de magnezyum da aynısı oldu erken kullanma diyenler oldu doktorum sen beni dinle dedi ama insan yine de şüphe ediyor. Mide bulantın nasıl bilemiyorum ama yine de kan yapıcı şeyler ye bari umarım yoktur bulantın

Benim de magnezyum da aynısı oldu erken kullanma diyenler oldu doktorum sen beni dinle dedi ama insan yine de şüphe ediyor. Mide bulantın nasıl bilemiyorum ama yine de kan yapıcı şeyler ye bari umarım yoktur bulantın
Bulantım cok keçiboynuzu özü var evde o bana bakiyor ben ona kanım iyi 13.5 çıkmış ama demir 2 sene önce 40 ken simdi 8 çıkmış nolduysa. Çayi da çok açık içemiyorum belki ondan..

Araya bir kase de yoğurt sıkıştırıverseniz süper olur. Benim dr um cevizi de mutlaka yemelisin dedi acayip faydası olduğunu söyledi. Ben de yoğurtla cevizi karıştırıp yiyorum tek seferde kurtuluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…