2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende öyleyim. Ikinci çocuğum. Ilk oğlunda da ilk 12 haftam hemen hemen bu moddaydi. Bayağı değişik duygularım vardi. Bebeğimi tabiki istiyorum plânlı gebelikti. Bnde hormonların etkisi olduğunu dusunuyorum. 12 haftadan sonra gebeliğin balayı derler. Hakikaten öyle hele tekmeler başlasın:)

Azcık daha sabredin 1 hafta sonra azalacak inş. 9. Hafta itibariyle çoğunlukla azalıyor. sıkın biraz dişinizi

Araya bir kase de yoğurt sıkıştırıverseniz süper olur. Benim dr um cevizi de mutlaka yemelisin dedi acayip faydası olduğunu söyledi. Ben de yoğurtla cevizi karıştırıp yiyorum tek seferde kurtuluyorum
Ceviz bende afedersin ishal yapiyor yemeyi biraktim

Ay evet simit, ekmekten daha iyi geliyor bende hep simit yiyorum inşaAllah geçer

Ben de geçen hafta 9+6 da gitmiştim. 9+2 dedi neden gerilemiş diye sorduğumda bir kaç gün oynama olabilir önemli değil o dedi bana dr um. Takmayın siz de. O tekrar tekrar değişebilir

canım kullandığın prednol adı verilen ilacın görselini yükleyebilir misin?

Ay insallah ben de 10-11. Haftalari iple cekiyodum o aralar azaliyo diye. Bir an önce gecer insallah düzgün beslenemiyorum
Az az sık yiyin. Suyu da yudum yudum için aralıklarla. Su çok önemli. Sabah uyandığınızda yataktayken kraker atın ağzınıza. Ben gün içinde bir şeyler yedikten sonra da kraker yiyince bulantı hissini azaltıyordu biraz da olsa. Deneyin bunları. İnş güzel günler bekliyor hepimizi. Sevgiler.

Krakerden de sıkıldım iyice, yesil elma falan iyi geliyor ama hep anlık. Elimden geleni yapıyorum bakalim cok teşekkür ederim

Bebeğim inşallah beklenen tarihte gelirse doğumgünümüz aynı olacak bu beni çok mutlu ediyor ya eşim pek memnun değil tabi evde iki başak gözünü korkutuyor biraz
Kadın başaklar iyi olur yaa erkek başak sıkıntı bence

Demir ilacı kabızlık yapıyor diye ilk 3 ay başlatmıyorlarmış pek. Benim doktorum da 12 haftadan önce başlatmıyor

Progestanın öyle bi etkisi mi var? Benimde uykum sizin gibi nedini anlayamıyodum.
Eğer ağızdan alıyorsanız evet baş dönmesi ve uyku yapıyor. Ben günde 3 kez ağızdan alıyorum. Son günlerde saatlerini biraz kaydırıp akşam daha geç vakitte içmeye başladım. Öyle olunca gece uykusu daha iyi oluyor.

Erkek başak hiç tanımadım bakalım olur olursa tanıyacağım
Babam ve kayınpederim eniştem hep başak. Zor insanlar valla. İdare etmek gerekiyor hep. Ama kadın başakta çok var çevremde. Severim iyi anlaşırız uyumludurlar. Hakkında hayırlısı olsun diyelim

Ben de teraziyim bebiş başak olacak içten içe terazi olsaydı başaklar zor diyorum ama sağlıkla doğsunlar tabi başımızın üstünde yeri var bebiş başakların da :)
Tabi ki. Oğlum akrep melek gibi kuzum. Onun üzerine başak biraz zorlayabilir beni. Bakıcaz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…