2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aa anladım şimdi tamam benimde sabah öyleydi geçti sonra 😅 40 hafta dolduktan sonra doktorum 1 hafta daha bekleyebileceğini söyledi sonra suni sancı deneriz dedi ama ben risk almak istemedim. Doktoruma güveniyorum anlattığı riskleri almak bana güvenli gelmedi o yüzden eşimle böyle bir karar verdik. Ne kadar normal doğum istesemde zorlamanın anlamsız olduğunu düşünüyorum kendi fikrim tabi bu. Inşallah seninki kendiliğinden gelir sağ salim
Hakkinda hayırlısı olsun InsaAllah, kararını vermişsin etkilemek istemem fakat nişan gelmişken beklesen zaten gelirdi gibi duruyor ama tabi bu önemli bir karar sen daha iyisini bilirsin, Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin 🤲

Bence senin de yakındır doğumun, günümüz geliyor ama bu sat e göre hesaplanan tarih, aslında ilişkiye girdigim güne bakmak lazım bence, ben kendi hesabıma göre daha 37.haftadayım ve beklemek en doğrusu bence çünkü bekleyince geleceğine inanıyorum ha son anda bi aksilik olur sezeryan olur orası ayrı, dün akşam yine hurma yedim iki tane yatmadan azalan renk yine arttı bence hurmayı ihmal etme bende yemeye devam edicem, korkuyordum ama yemek bence daha da kolaylaştıracak gibi geliyor artık
Ananasda çok iyi 👍 eşim söylemiştim baktım internetten gerçekten oda işe yarıyormuş.

Bende doğurdum bugün 3 200 doğdu oğlum ilk suni sancı sonra da kendi sancım geldi öyle devam ettik 7cm kadar açıklık vardı ancak sonradan oğlumun kalp atışı sancılarda azalınca spinal sezaryen oldum. İkimizde çok iyiyiz şükür darısı bekleyenlere inşallah
Gözünüz aydın 🥰 sağlıkla büyüdün miniğin 🙃

Bu dikiş ağrıları ne zaman geçiyor acaba? Spinal sezaryen 3. Gün ve ayağa kalkarken bayaa ağrım oluyor günde 3 minoset içiyorum antibiyotik ve multivitamin. Geçmiyor bu ağrı. Gaz sancısı mı acaba ayırt da edemiyorum.
Günden güne azalıyor, ilk haftadan sonra bayağı rahatlıyorsun. Benim sadece yataktan kalkarken hissettiğim bir ağrı kaldı. Ama gaz sancıları aynı yoğunlukta olmasa da devam ediyor 😏

Hakkinda hayırlısı olsun InsaAllah, kararını vermişsin etkilemek istemem fakat nişan gelmişken beklesen zaten gelirdi gibi duruyor ama tabi bu önemli bir karar sen daha iyisini bilirsin, Rabbim hepimize kolay doğumlar nasip etsin 🤲
Benim nişanım 1 ay önce geldi ben düzenli kasılma şikayetiyle acile gitmiştim erken doğum riskim vardı ama olmadı. Dünki kanama farklı bir durumdu bence ama dediğim gibi miadı dolunca risk artıyor o yüzden içim rahat etmez. Inşallah hepimiz için hayırlısı olsun sağ salim gelsin bebislerimiz😍

Bu bebekler gece gündüz ayrımını yapmaya ne zaman başlıyor 😭 gece emziriyorum alt degistiriyorum yatıriyoruz asla uyumuyo, besikte mizmizlaniyo, kucaga alınca susuyo, baka baka yatmak istiyor ilgilenmeyince ağlıyo, gözümüzden uyku akıyor artık kafamizi tutamicak noktaya geliyoruz bunun bi çözümü yok mu 😭😭😭

Bu bebekler gece gündüz ayrımını yapmaya ne zaman başlıyor 😭 gece emziriyorum alt degistiriyorum yatıriyoruz asla uyumuyo, besikte mizmizlaniyo, kucaga alınca susuyo, baka baka yatmak istiyor ilgilenmeyince ağlıyo, gözümüzden uyku akıyor artık kafamizi tutamicak noktaya geliyoruz bunun bi çözümü yok mu 😭😭😭
😃 bu sorunun cevabı bana da lazım.
Biz birlikte uyuyoruz, meme ağzında. Arada derin uyursa çıkartıyor. Anne yanı beşik aldık ama şimdiye kadar 1-2 kere yatırabildim.
Altta yatarak emzirme pozisyonu var, gece öyle uyuyoruz. Yoksa ben de uyuyamıyorum, çözümü böyle buldum.
Bir yerden sonra düzene girer diye umuyorum 🙃

😃 bu sorunun cevabı bana da lazım.
Biz birlikte uyuyoruz, meme ağzında. Arada derin uyursa çıkartıyor. Anne yanı beşik aldık ama şimdiye kadar 1-2 kere yatırabildim.
Altta yatarak emzirme pozisyonu var, gece öyle uyuyoruz. Yoksa ben de uyuyamıyorum, çözümü böyle buldum.
Bir yerden sonra düzene girer diye umuyorum 🙃
Ay yok ben yatağa alamam öyle yatarak emziremem korkarım 🤦

Kızlar doğumdan çıktım. Spinal sezeryan oldum . Çok şükür kızım da ben de iyiyiz 😊🙏🏻 3250 gram 51 cm doğdu. Memeyi biraz aldı biraz süt var ama mama takviyesi de yapılacak. Çok tatlı çok güzel rabbim herkese yaşatsın
Oyy maşallah canım gözün aydın güle güle büyütün bebeğinizi ♥️

Kızlar doğumdan çıktım. Spinal sezeryan oldum . Çok şükür kızım da ben de iyiyiz 😊🙏🏻 3250 gram 51 cm doğdu. Memeyi biraz aldı biraz süt var ama mama takviyesi de yapılacak. Çok tatlı çok güzel rabbim herkese yaşatsın
Maşallah kuzum gözün Aydın çok sevindim 🌸😘

Gündüz hep uyanık tutmaya çalış, geceye sarksın uykusu zamanla yapa yapa alışır İnşallah.
Yatarak emzirmeyi dene gerçekten işe yarıyor 😍

Gözün aydın canım kavuştun sende sonunda 😍 sağlıkla büyüsün güzel günleriniz olsun ❤

Maşallah 🤩 hadi bakalım herkes sırasını beklesin K Kbo4 😁😁 bi biz kaldık dimi 3 kişi kaldık…

X