2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bilmiyorum icerde mi disarda mi. 4 dikis var demislerdi. Agri sizlama ve zonklama seklinde oluyor otururken. Enfeksiyon yok dedi doktor. Siz kontrole gittiniz mi?
Ben gittim doktora kontrol etti tertemiz dedi hafif şişlik var dedi ve antibiyotik yazdı. Zaten dogumdan sonra kullanmistim yeni bitmisti bi de agumentin yazmış. İcini okudum etken maddesi bebegi ishal yapar emzirmeye ara verilebilir vs yaziyodu başlamadım ben de korktum. Şişlik var bir parmak kalınlığında. Sağ tarafta da cız cız yanma var, sürekli değil ama gün içinde 4-5 kez oluyo 5-10 dk sürüyor. İnsallah enfeksiyon sebepli değildir normal mi bilmiyorum herkese soruyorum sende de oldu mu böyle diye

Kızlar sezaryenden çıktım ama bebişi yanıma vermediler hala solunum sıkıntısı varmış gözlem altında nolur dua edin ciddi bir sebep olmasın ve uzun sürmesin .
Bu haftada ciddi bi sıkıntı olmaz merak etme bir anlık nefesini toplayamamistir cabuk düzelir. Gözün aydın hayırlı olsun bebeğiniz

Ya kızlar doğuma kdar bu mantarı olanlar devam etti mi bende hala o akıntı geliyor sarı açık yeşil renkte . Önceden koku yoktu şimdi hafiften kötü bi koku var
Bende eskiden mantar çok oluyordu daha öncede paylaşmıştım. Ped yada naylon yani nemli bırakacak bişey kullanmayın kuru tutmaya özen gösterin asla ve asla sabun şampuanla yıkamayın. Kokuya gelince. Şimdi bende mantar yok ama akıntım çok ve son zamanlarda bende de koku yapıyor. Üstelik sürekli iç çamaşırı değiştirmeme rağmen. Resmen wcye gittiğimde kendi kokumdan rahatsız oluyorum

Kızlar sezaryenden çıktım ama bebişi yanıma vermediler hala solunum sıkıntısı varmış gözlem altında nolur dua edin ciddi bir sebep olmasın ve uzun sürmesin .
hiç takma kafana normal yeni doğan solunum sıkıntısı olabilir yeğenimde vardı 2 gün küvezde kalmıştı. Sonrasında maşallahı var. inşallah sağlıkla gelicek yanına. Gözün aydın sende kavuştun bi ben kaldım

Ya ben mantar olduğunu düşünüyorum sarı renkli çünkü . Dediğin gibi yapıyorum aslında devamlı çamaşır değiştiriyorum ama son zamanlarda günlük ped koydum . Dediğin gibi bende son 1 haftadır WC gittiğimde falan rahatsız oluyorum koku olayından çamaşırımdan baktığımda akıntı kokuyor neden oldu anlamadım . İnşallah doğumla birlikte düzelir yaa

Kızlar sanki ilk defa doğum yapmış gibi tecrübesiz hissediyorum kendimi ya. Tuvaletimi felan yaparken çok sızlıyor. Yana dönemiyorum sonda taktıkları için mi oldu acaba?

Bizde de aynı problem başladı. Kolik bebek bizimkiler sanırım. Kolik müziği dinlettim dün gece atak başladığında, baya iyi geldi direkt sakinleşti. Senin de bilgin olsun cnm.. 2 haftalıkken başlarmış bu ağlama atakları, 4-6 haftalıkken zirve yaparmış ve genellikle 3.ayın sonunda sona erermiş.

Aynen benim de hem sütüm az hatta hiç yok diyebilirim memeyi de zor alıyor binde bir emzik niyetine alıyor aç bırakmaktansa mama verdim nasıl dayansın yürek ağlamasına aç kalmasına ne yapalım sağlık olsun önemli olan bebeğimin iyi olması başka bir şey değil

Kolik müziği nedir canım ben de deneyim

Kızlar sanki ilk defa doğum yapmış gibi tecrübesiz hissediyorum kendimi ya. Tuvaletimi felan yaparken çok sızlıyor. Yana dönemiyorum sonda taktıkları için mi oldu acaba?
Benim de oldu hala da oluyo sondadan sanırım acıyo tuvalette idrar yeri. Hatta bide şunu farkettim idrarim eskisine göre çok tazyikli ve fazla miktarda çıkıyor ordan. Ben sondaya bağladım ama ins düzelir hic hoş değil

Arkadaşlar doğumdan önce memelerinde süt belirtisi olan var mı? Yani böyle sertleşme, dolma, damarlanma ne bileyim süt dolduğuna dair şeyler? Benimkilerde tık yok, hatta eskisine göre yumuşadılar, ne oluyor böyle anlamadım sütüm olmayacak mı hiç acaba?

Benim de doğuma yakın sünmüşlerdi
Doğum sonrası öyle kaldılar üç gün sonra şişmeye başladılar
Merak etme normal süreç canım ilkinde de öyleydi benim

Çook acıyor ya 5 gün oldu geçmesi gerekirken arttı acısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…