2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhabalar. Allah izin verirse ben de Eylül annesiyim. Sat 8 aralık, bat da tahmini 2 ocaktı. 31 aralıkta erken gebelik testi yaptım. 2. çizgi çok silik çıkınca hemen kan testi yaptırdım. Beta hcg 8 çıktı. Bugün tekrar kan testi verdim 116 çıktı.

Merhabalar. Allah izin verirse ben de Eylül annesiyim. Sat 8 aralık, bat da tahmini 2 ocaktı. 31 aralıkta erken gebelik testi yaptım. 2. çizgi çok silik çıkınca hemen kan testi yaptırdım. Beta hcg 8 çıktı. Bugün tekrar kan testi verdim 116 çıktı.
Canım hayırlı olsuunn o ilk testin resmini atabilirmisin merak ettim bende bekliyorum hala

Benim şahit olduğum kişiler de bir kaç gün içinde adetle atılıyor canım. Aldın mı sen randevu?

Eline geliyor mu dokununca o top gibi bişey? Adetin gecikirse bir doktora gözük istersen.

İğnem yok canım. Günde 10 tane ilaç, 3 kere de fitil alıyorum.

Değerin güzel artmış 🌸

Hayırlı olsun. 🥰
Geçmiş olsun, kanaman falan mı var?
10 tane ne alıyorsun cnm çok geldi,ben günde 4 tane estrofem 2 tane iğne bir de prowomen vitamün

Merhaba bende Eylül annesi olucam inşallah sat 3 Aralık bat 31 Aralık şuan 4+4 teyim ben miğde bulantısı ile şüphelenip 28 Aralık'ta test yaptım ve öğrendim 2. Çocuğum olucak inşallah yarın doktor kontrolüne gidicem inşallah keseyi görebiliriz 🙏
Hayırlı olsun ne güzel🙏Kese hemen gözükür mü?

X