2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de öyle düşünüyorum ya malum pandemi var doktorlarin canı burnunda, ben özelde muayene oldum ama kanları burda yaptırcam desem sorun etmeden yazar mi diye düşünüyorum
Özelde muayene oldum demene gerek yok. Ben her seferinde devlette yaptırdım. Kağıdı uzatıp şu kadarlık hamileyim de şu testleri yaptırmam gerekiyormuş sanırım diyorum hemen giriş yapıyor ordan asistanı yönlendiriyorlar

Ayy yaşasın Gözün aydın, sirada kalp atışı heyecanı var. Bu arada ben amirimle konuştum, olacak sanırım izin işi. Biraz işim var gitmem gerekecek ama bakalım ne olacak sonrası.
Ben de duyayım ilk işim evden çalışmayı sunucam amirime...çok sevindim ılımlı bakmasına inşallah işlerini temizleyip evine geçersin canım huzurlu bir şekilde.

İlk gebeliğimde ozeldeki istenen tahlilleri göstermiştim.Doktor git ozelde yaptır gibi imada bulunmuştu bana
İste ben de bundan korkuyorum simdi pandemi var bide hakli olarak cok gerginler yogunlar nasıl biseyle karsilasirim bilemiyorum o yuzden tanidik dahiliyeciye yazdiririm sanirim hepsini yazabilir yani insallah

Banada pluretex igne hepor kan sulandiri igne coraspirin estrofem gevitamax verdi 13.haftaya kadar kullanacam gobegim cok agriyo mor hep 12.hafta sonra estrofemi bırakacakmışım digerleri de doktora kalmis
İşimiz çok zor canım karnına yada koluna iğne vururken diğer elinde etini kavra enjeksiyon bitene kadar bırakma bittikten sonra ovuşturma biraz bastır. Ozaman morarma olmuyo yada çok az oluyor benimde 12. Haftaya kadar dewam belki bu dr um bir kaçını bıraktırır diycem ama çook zorrr

Yok yaa devam ederiz ben baslarda ovaliyodum bilmeden kitle oluşmuş ser vurunca cok agriyo bana koldan vurma dedi gobekten devam daha muayeneye gitmedim gidrsem diyecem yaa gobegim hep ödem olmus şiş agriyo egilince dediginiz gibi cok zor surec

Folic trio marka kullanıyorum. İçinde kalsiyum ve d vitamini de var. Üzerinde günlük üç tablet yazıyor ama doktor tek tablet yeterli dedi. 90 tablet var toplam üç ay gider

Kızlar benim bugün doktor randevum vardı. Doktorum vajinal muayene yapmadı. Karından kese görünmedi. Dün beta HCG testi yaptırmıştım 840 çıktı. Değerim, rahim duvarı vs iyiymiş dış gebelik değil dedi doktorum ama progestan verdi. Düşük tehlikem mi var dedim hayır istenen gebelik olduğu için veriyorum kalp atışını duyana kadar kullanırsın dedi. Karnımdan baktığı için keseyi görmediğim için endişelenmedim ama progestan kafamı karıştırdı

Yalnız olmamak insana kendini güzel hissettiriyor kabızlık aşırı var. Ondan kilo fazla çıkıyor diye avutuyorum kendimi. Ve göğüslerim bayağı büyüdü, ağırlığını hissediyorum hadi birazda ondan olsa

Benımde göbeğim cok şiş ve dedıgın gibi daha altıncı haftada ıkı buçuk kılo aldım nasıl aldım anlamıyorum ama odemse bırseyler yapmak lazım böyle giderse dokuz ayda gobekten yuruyemıcez
Katılıyorum katılıyorum. Rahim greyfurt kadar bunu düşününce karnın altının şiş olması normal. Peki ya üst karın aman yarabbi

Bende dün ilk kontrole gittim. Benimde karından görünmedi belki dış gebeliktir diye vajinal bakıldı. O şekilde göründü. Progesteron değerim 22.5 çıktı. Az da olsa düşük tehliken var her ihtimale karşı progestan yazayım dedi. 2 hafta kullanıp birakicam bende. Sanırım tedbir amaçlı veriyorlar

Sağol canım cevabın için. Hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız inşallah her şey yolundadır benim için de. Senin keseyi görmene sevindim en yakın zamanda kalp atışını da duyurur inşallah miniğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…