2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gereksiz06 Gereksiz06 canım senin dr randevun salımıydı😇
Çarşamba canim insallah 😍 iple çekiyorum. Ben e bebekten 1 tlye bir hamile ajandasi aldim hani hafta hafta bebege yazilan mektuplar notlar vs oluyor ya. Tabi cok daha güzelleri süslüleri var ama karşıma çıktı 1 TL görünce kargoyla beraber 8 TL'ye geldi aldim. Almadiysan öneririm duygularını taze taze yazarsin ilerde okursunuz insallah ♥️

Çarşamba canim insallah 😍 iple çekiyorum. Ben e bebekten 1 tlye bir hamile ajandasi aldim hani hafta hafta bebege yazilan mektuplar notlar vs oluyor ya. Tabi cok daha güzelleri süslüleri var ama karşıma çıktı 1 TL görünce kargoyla beraber 8 TL'ye geldi aldim. Almadiysan öneririm duygularını taze taze yazarsin ilerde okursunuz insallah ♥️
Yaa öyle oluyor muayene günü zor gelir şimdii🤗 Canım iyiki söyledin bende alayım çok sağol çok güzel bir anı olur😍

Sen ajanda deyince aklima geldi, o yuzden senin yazinin altina yazmis bulundum 😊

ilk gebeligi olan arkadaslar, herseyi not edin sonra cok ise yariyor😊 ilk kese ne zaman goruldu kalp atisi ne zaman duyuldu. Cinsiyeti ne zaman ogrendiniz.. gibi. Sonra hem anı olarak kalmis oluyor hem de ikinci gebeliginizde size yol gösteriyor. Nacizane tavsiye♥️

Sen ajanda deyince aklima geldi, o yuzden senin yazinin altina yazmis bulundum 😊

ilk gebeligi olan arkadaslar, herseyi not edin sonra cok ise yariyor😊 ilk kese ne zaman goruldu kalp atisi ne zaman duyuldu. Cinsiyeti ne zaman ogrendiniz.. gibi. Sonra hem anı olarak kalmis oluyor hem de ikinci gebeliginizde size yol gösteriyor. Nacizane tavsiye♥️
Dimi ya bide ben herseyi not etmeyi seven biriyim zaten, öyle cok duygusal cümleler kuramasam da güzel bir anı olacak insallah 😊

Kızlar kahverengi lekelenmelerim iki haftayı geçti:KK43: çevresinde böyle olan var mı kalp atışı da var bu arada çaresiz bekliyorum geçmesini. İğneye progestana devam. 7 haftalık olduk
Kese ne durumda. Kanama kırmızı oluyor mu hiç ve pıhtılı

Kızlar batma ve ağrılar bugün arttı, kaçıncı haftada kesilecek veya azalacak bu acaba? ya da sıkıntı mı bazen beş dakika sürüyor. 🤦🏻‍♀️ Bu kadar sık ve uzun olmuyordu. Sizin nasıl gidiyor ağrılar (sata göre 5+3 deyim)
Ben de 5+5 teyim. Sağ tarafımda bugün baya bir batma oldu. Bazı günler daha çok bazı günler daha az oluyor

Aynen bende günlük tuttum muayene günlerimi yazdım ve sayfanın altında ultrason fotoğrafını yapıştırdım sonraki gebeliklerde çok iyi oldu. Ve açıp okuyup hüzünlenmek için 😌

Kızlar kahverengi lekelenmelerim iki haftayı geçti:KK43: çevresinde böyle olan var mı kalp atışı da var bu arada çaresiz bekliyorum geçmesini. İğneye progestana devam. 7 haftalık olduk
İnsallah gecer bir an önce.☹️ Eminim cok tedirgin ediyordur. Gorumcemin ve arkadasimin da boyle olmustu hatta aylarca kanama gorduler ama saglikla kucaklarina aldilar bebeklerini. Çoğu insan yasiyor bunu ben de saglikla kucagima alacagim diye inan 😊 pozitif dusunmek çok onemli. Saglikla gelsin miniğin insallah🙏

İyi değilim pek canım. Bulantılar beni çok fazla zorluyor. İki tane bulantı ilacı kullanıyorum ama faydası olmuyor. Sen nasılsın herşey yolunda mı
Yolunda cnm geçmiş olsun geçecek eminim.kaçıncı hafta başladı bende bir şey yok arada uykumdan uyanıyorum gece bulantıyla ama kusmuyorum tuaf

merhabalar bende 5 haftalik hamile oldugumu bikac gun once ogrendim nasipse eylulde dogucak:) kalp atisini kacinci haftada dinlediniz ben hemen doktora gitmeyip biraz bekleyip gideyim diyorum ins haftaya yada sonrali hafta
Hayırlı olsun canım adet tarihin ne zamandı?

Genellikle arkadaşlar altıncı hafta sonu 7. Hafta gibi duydular bende senin gibi beklemedeyim

X