2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay benimde aynı ama bazen 5 dk bir bazen 1 saate uzuyor. Karnım acıyor evet göbek deliğime kadar bebekte hareket edince sanki vajinam yerinden çıkıcak gibi oluyor. Bıçak giriyor gibi. Ev işi yapıyorum şimdi unutmak için

Çok güzel hadi bakalım sayılı gün çabuk geçer. Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Bunu bir tek kadinlar mi yapiyor erkeklerde de oluyor mu?
Aile durum bilgileri değiştiği zaman kuruma bildirmek gerekiyır şimdi e devlet uzerşnden gönderebiliyorsun tabi maaşta çocuk yardımını kim alıyırsa alması için onun bildirmesi şart genelde erkeğe veriyorlar öyle bir durum yoksa senin yapman lazım

Hadi hayırlısı olsun az kalmış günler çok çabuk geçiyor herkes sezaryen tercih ediyor sanırım normal doğumla yapan çok arkadaşımız yok herhalde

Teşekkür ederim kesinlikle öyle bir ürün lazım

Sağlıkla gelsin bebiş bir başak daha geliyor

Namus sadece kendilerinde var. Geri kafalılar hiççç sıkma canını bebiş ne alemde ne yapıyor …
Sorma bacım Allah yıkarsa ne diyim ona havale ettim . Bebiş iyi şükür 36+2 oldum geçen kontrolde doktor biraz aşağı inmiş çok ayakta durma falan dedi tetiklemesin dedi bakalım zaman değişmezse doğum 25 eylül inşallah sen de durumlar nasıl

Bebek aşağıda benimde kanala inmiş dedi ciddi ağrılarım başladı şimdi dolaşıyorum evde bişeyler yapıyorum ki ağrılarımı unutayım. 37+2 olduk . Şu saatten sonra gelsin zamanı başladı nasılsa o yüzden Yürüyüş falan yapıyorum akşamları. Açılmam falan olsun diye bakalım kısmetinde ne zaman varsa o zaman gelcek. Aslında isteğim bende 25 eylülde doğurmak terazi burcuna geçiş yapacak ya o yüzden

Hadi hayırlısı olsun az kalmış günler çok çabuk geçiyor herkes sezaryen tercih ediyor sanırım normal doğumla yapan çok arkadaşımız yok herhalde
Benim ilki sezaryenle erken alındı gelişme geriliğinden bu kez de doktora normali sordum 'macera aramak" olur dedi. Ben de fark ettim normal doğuran çok az artık.

Benim ilki sezaryenle erken alındı gelişme geriliğinden bu kez de doktora normali sordum 'macera aramak" olur dedi. Ben de fark ettim normal doğuran çok az artık.
Ben normal istiyorum ve tabiki kendi sancılarimla doğuma gitmek suni sancı istemem sezaryen de biraz korkutuyor beni ama normali tercih ederim

5 dk bir inse zaten 2 3 saat icinde dogurursun diye tahmin ediyorum senin kacinci bebis bu ilk mi ilkse biraz uzun sürüyor tabi istisnalar haric

Çok geçmiş olsun gerçekten zor inşallah covit değildir. Hastanem kabul etmiyomuş doğuma pozitif olursa
İnşallah değildir ama bende çok korkuyorum. Acaba gidip test versem mi diye düşünüyorum. En azından ona göre bir rota çizerdim başka hastaneye giderdim. Bilemedim. Salı doğum olacak etrafımda hiç pozitif yok bende burun akması ve sızlaması tıkanıklığı soğuk terleme ve müthiş halsizlik var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…