2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Geçen hafta bende öyle olmuştum nane limon ıhlamur ne varsa kaynatıp içtim iki gün boyunca ve kendimi terletip sık sık duş aldım üç gün sonra iyileştim bende çok şaşırdım bu kadar çabuk geçmesine ama iyi geldi bana denemenizde fayda var 🤗geçmiş olsun @ManyakPrenses H hasretmelek
Ayyy inşallah bizim de öyle olup geçer. Doğum öncesi çok kötü olacak yoksa. Hemen kalkıp tuzlu suyla gargara yapayım bende. Sağol canım teşekkür ederm

Geçmiş olsun. Cok korkuyorum ben de son günler hasta olmaktan. Dün bende de burun akıntısı göz akıntısı ve boğaz ağrısı başladı. Akşam süt ısıtıp içine zerdecal, zencefil, bal ve karabiber atıp içtim, sabaha biseyim yoktu 😌 iyi gelir belki denemek.
Zencefil falan dokunmaz değil mi gebelikte ben de deneyeyim bir. Ben çocuklara ara ara zencefil bal limon yapar içiririm gerçekten çok iyi gelir.

Bu 14 gün kuralı bize var galiba. Ünlüler 8.gün ya da 10.gün test olup karantinadan kurtuluyor. Benim 13.gün olsa 14 ü doldur diyorlar
Canım senin belirtilerin nelerdi? Bende burun tıkanıklığı ve sızlaması var. Soğuk terliyorum. Çok halsizlik başımı kaldıramıyorum. Gözlerimi açamıyorum. Sali günü doğuma gircem😔

Canım senin belirtilerin nelerdi? Bende burun tıkanıklığı ve sızlaması var. Soğuk terliyorum. Çok halsizlik başımı kaldıramıyorum. Gözlerimi açamıyorum. Sali günü doğuma gircem😔
Benim burun tıkanıklığı vardı çok öksürüyordum ve nefesim daralıyordu hala öksürük var. Gripten farklı olarak nefesim kesildi zaten temaslıydım bilseydim test olmazdım zaten 14 gün durduk karantina da

Benim burun tıkanıklığı vardı çok öksürüyordum ve nefesim daralıyordu hala öksürük var. Gripten farklı olarak nefesim kesildi zaten temaslıydım bilseydim test olmazdım zaten 14 gün durduk karantina da
Ben toparlanmazsam test vermem gerekecek sanırım. Çünkü doğum salı günü. Eğer pozitifsem ona göre önlem alınır hem. Ama inşallah toparlarım. Çok kötüyüm çok kötü denk geldi yaa

5 dk bir inse zaten 2 3 saat icinde dogurursun diye tahmin ediyorum senin kacinci bebis bu ilk mi ilkse biraz uzun sürüyor tabi istisnalar haric
Ilk bebeğim olacak Allahın izniyle milletin sancisi basliyor pat gidiyor doğuruyor ben günlerdir sancı çekiyorum bi türlü doğuramadım

Ben toparlanmazsam test vermem gerekecek sanırım. Çünkü doğum salı günü. Eğer pozitifsem ona göre önlem alınır hem. Ama inşallah toparlarım. Çok kötüyüm çok kötü denk geldi yaa
Havalar çok soğudu tam hastalık dönemi hemen korkma inşallah öyle bir şey yoktur. Sıcak sakla terlemeye çalış ılık su tüket

Benim de artık günüm belli olsa keşke. Kuyruk sokumu ağrısı olan var mı? Geçen bir yerde sordum, kuyruk sokumu rahim demekmiş hacamat yapan biri dedi. Bende ağrısından duramıyorum
Kuyruk sokumu omuriliğimin bittiği yer poponun orta kısmına gelen yer. Rahim değil . Ben küçükken çok popomun üstüne düşerdim o zaman ağrır dı ama hamilelikte böyle bir ağrı olurmu bilmiyorum 🤷‍♀️ yanlız kasık rahim ağrısı muhakkak ki var. ☹️

Kızlar merhaba dün kontrolümüz vardı bebeğin suyu gene sınırda gelişimi iki hafta geriden geliyor ve 2 kere kordon dolanmış boynuna böyle olunca Cumartesi’ye sezaryen için gün verdi doktor biraz erken alacağımız için ve gelişimi geri olduğu için ciğer geliştirici vurulmamı istedi cuma gününden bir doz.

Neyse dün öyle hem sevinçli hem hüzünlü eve geldim eşim grip gibiydi test vermişti. Biraz önce aradılar ve eşimin pozitif olduğunu söylediler filyaslon Ekibini bekliyoruz bakalım ne yapacağız.

Bende de hafif öksürük sanki ateşlenmişim gibi ama ateşim yok eklem ağrısı ve üşüme vardı gece bana da geçti sanırım lütfen dua edin son günlerde korona olduk bayağı moralim bozuk

X