2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Haklısın ya bu kadar uzun ağrı çekmek de kötü. Artık gelsin miniğin bakalım ne diyecek doktor.
Yatışımı yapsınlar bir an önce kurtarayım ne sancim duzene giriyor ne açılmam devam ediyor boşu boşuna ağrı çekiyorum

Allah analı babalı büyütsün canım sağlıklı hayırlı evlat olsun uzun ömürlüİnşallah sende çabucak toparlarsın

Hanımlar sezeryan sorunsuz geçti doruk 3.180 gr 48cm doğdu koca kafalı emmeyle ilgili biraz sorun yaşıyoruz ama sezeryan ağrımdan dönemiyorum ondan birkaç saate o da bir nebze düzelir inşallah.
Çok sevindim canım Allah analı babalı büyütsün sağlıklı hayırlı uzun ömürlü olsun doruk paşa Hiç vazgeçme bebek emdikçe geliyomuş süt İnşallah çabucak toparlanırsın sende Allah yardımcın olsun

Kızlar ben nezle oldum ya. Öyle oraya burayada gitmiyorum. Corona değildir diye düşünüyorum. Şurda doğurmama çok az kaldı dua edin de hemen toparlıyım. Bal yiyorum bol bol. Sıcak şeyler içiyorum. Bol sıvı. Dün akşam birden hastalandım gibi oldu.. Doğum için güç lazım şu an halsizim oğluşum inşallah iyileşince gelmek ister

Suni sancı çokmu kötü annem kendi sancını bekle diyor. 4 gündür sancim var ama düzene girmiyor uyku denen birşey kalmadı. En fazla bir gün sanci ceker rahatlarım diyorum ama annem yapamazsın çok zor diyor bana akıl verin

hurma kaynat 11 hurma 3 su bardağı su yariya düşene kadar kaynat 1bucuk su bardagi hurma suyunu iç kasılmalara yardımcı diyorlar canım birde ananas ta iyiymiş bide adaçayı bunları da denesen belki artarda hop gidip su gibi doğum yapıp gelirsin

Bu 3. Doğumum olacak. Diğer ikisinde de nişan gelmesi ve düzenli sancılarla gittim 2 cm sancıyla. Ama suni çok zor gerçekten. Cuma günü 40. Haftam bitecek doktorun direk suniyle başlatması dan tırsıyorum. Bol bol yürüyorum bakalım ne olacak

Bende aynıyım ama çok fena. Boğazım yanıyor burnum tıkalı. Son hafta hasta olmak çok kötü gerçekten. Geçmiş olsun ikimize de.

Doğru dedin bacım aynen de öyle dedim zaten . Eşime de dedim aynısını gel veya gelme yerine bizim kapımız açık gelmek istersen buyur gel dersin dedim yapacak bişey yok artık. Evet toplumumuzda öyle bir aptallık var ama dediğin gibi de adam tek başına gelmiyor kızkardeşim annem vs . 60 yaşında adam kendine bişey yapacak sanki bozkırlarda açan goncagül Hürrem o değilde kendi bekar oğlu kaynım yani geldi benim evimde 15 gün kaldı eşim işe gitti sonuçta ben tek oturmak zorunda kaldım bundan bahseden yok. Hanımefendiler sadece sorun yaratsın

Sütüm geliyordu sorun doruğun memeyi tutamamasıydı meme ucum büyüktü alışması zor oldu ve tek tarafı istiyordu. İlk gün öyle oldu 3 gündür sorunsuz emiyor çok şükür sağı istemedi o yüzden sütüm renksizdi rengini alana kadar sağdım ondan sonra onu da tutmaya başladı. şimdi uyan-em-sıç-temizlen-rahatla-geri uyu döngülerindeyiz

İnşallah bir an önce toparlar iyileşirsin çok geçmiş olsun

Cok gecmis olsun, sanirim bu ara nezle salgini vae Benim babam falan da nezle oldu epey korktuk covid diye ama negatif cikti. Tuzlu gargara, sicak sular vs umarim hemen iyilestirir, hem doguma daha zaman var o zamana kadar duzelirsin insallah

Bebek gündüzle geceyi karıştırıyor diye perdeleri açtık ışık aldı bebişim, geceleri de gece lambası vardı ama ışık dikkatini çekiyordu. Buna da dikkat edince aman dilimi ısırayım gündüz ile geceyi ayırt eder gibi oldu.

Namus sadece kendilerinde var. Geri kafalılar hiççç sıkma canını bebiş ne alemde ne yapıyor …

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…