2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cok gecmis olsun, sanirim bu ara nezle salgini vae Benim babam falan da nezle oldu epey korktuk covid diye ama negatif cikti. Tuzlu gargara, sicak sular vs umarim hemen iyilestirir, hem doguma daha zaman var o zamana kadar duzelirsin insallah
Canım benim çok sağol tuzlu gargarayı da yapayım çok iyi fikir. Sarımsak falan kesip yutayım diyorum. Doktorum sıcak nane limon dedi. Banada nezle gibi geliyor. Zaten inşallah covid değildir hastanem doğuma kabul etmiyormuş pozitif hastaları

Bende aynıyım ama çok fena. Boğazım yanıyor burnum tıkalı. Son hafta hasta olmak çok kötü gerçekten. Geçmiş olsun ikimize de.
Geçen hafta bende öyle olmuştum nane limon ıhlamur ne varsa kaynatıp içtim iki gün boyunca ve kendimi terletip sık sık duş aldım üç gün sonra iyileştim bende çok şaşırdım bu kadar çabuk geçmesine ama iyi geldi bana denemenizde fayda var geçmiş olsun ManyakPrenses H hasretmelek

Açılman varsa kötü değil sanırım. Yeğenimden biliyorum 8 cm açılması vardı ama sancısı yoktu suni sancı verdiler. Hemencecik doğurdu. Açılman nasıl?

Kızlar dündü sanırım kimdi gaz sancısını soran ? Geçenlerde vardı yememe dikkat ettim geçti. Şimdi yine var dünden beri gazmı doğum sancısı mı onuda anlamadım ya hani dün bişeyde yemedim gaz yapacak ekmek bile yemedim. Ne yaptımsa olmadı rezene içtim sabah ama hala sancım var. Kendine bi çare bulan arkadaşlar varsa help help çocukta aşağıda hareket ediyor daha çok sancı yapıyor.

Ben nezle oldupum zaman soda limon ve bir ağrı kesici içiyorum. İyi geliyor. 2 günde kalkıyorum ayağa. Dene istersen…

Çok sağol canım bende deneyeceğim her şeyi dediğin gibi terleyip terleyip duşa gireyim ne varsa sıcak içeyim ya geçsin gitsinde doğuma güç toplayalım

Açılman varsa kötü değil sanırım. Yeğenimden biliyorum 8 cm açılması vardı ama sancısı yoktu suni sancı verdiler. Hemencecik doğurdu. Açılman nasıl?
Açılma 2 cm hiç ilerlemiyor rahim ağzın baya yumuşamış dedi sadece ve çok agrı cekiyorum sancı geldiğinde ağlamak istiyorum 1 gün butun agriyi cekip rahatlamak istiyorum artık sanki hersey boşaymiş gibi

Hue Phılipsin ampülünü aldık biz bebek odasına ve yatak odasına telefona bağlıyosun wifi ile bi çok renk var ister gece lambası ister normal lamba olarak kullanıyorsun. Turkuaz rengi gece sizin içinde bebek içinde iyi bir aydınlatma oluyor. Aydınlık değil ama gözünün önünüde görüyorsun.

Geçmiş olsun. Cok korkuyorum ben de son günler hasta olmaktan. Dün bende de burun akıntısı göz akıntısı ve boğaz ağrısı başladı. Akşam süt ısıtıp içine zerdecal, zencefil, bal ve karabiber atıp içtim, sabaha biseyim yoktu iyi gelir belki denemek.

Kuzum bende de sancı var. Ama sanıyorum ki gaz sancısı sendede gaz sancısı olması ha bide arada kasılmada oluyor gece iyi uyuyamadım sancıdan. Rezene deniyorum şimdilik. Azcık yürü evin içinde belki rahatlatır bende deniyorum. Az kaldı sık dişini

Geçmiş olsun sanada çok canım ya iyi bari iyileşmişsin. İnşallah atlatırım bakalım. Dün akşam bende sıcak su limon karabiber bal yaptım. Boğazlarım yumuşadı ama hala halsizim ve miğdemde bozuk afedersiniz. Sarımsak falan yicem eşim meyve alıp gelicek bekliyorum. Her şeyi denemeye hazırım yeter ki iyileşeyim doğum olmadan

Belime hafif sizıdan bir ağrı giriyor sonra bir anda şiddetleniyor sonra yavas yavas azalıyor 25 dk bir geliyor artık nefes alamıyorum cok agriyot ve karnım acıyor alttan birsey çıkacak gibi oluyor ama bir turlu bu 5 dk bir inmedi keske gaz sancısı olsada kurtulsam

Canım sabret bence az kalmış gibi geldi bana. Beline masaj yaptır eşine veya yanında biri varsa en kötü kendin. Böyle iki yandan bastırmak gerekiyo videoları var youtube dan bakabilirsin. Doğum masajı

Selamlar herkese ben kontrolden geldim bi problem olmazsa 21 Eylül'e sezaryen planladık doktorla. 38+2 oluyorum. Çok var daha ama inşallah bi sorun olmadan o güne erişiriz. Epidural tercih ettim anesteziyi de konuştuk. Genel olmuştu ilki. Korkarım dersen genel, bebeği hemen göreyim dersen epidural dedi. O an epidural çıktı ağzımdan ama bakalım. Son 14

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…