2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok geçmiş olsun. İnşallah negatifsindir. Zamanlama kötü olmuş, ama sağlıkla kavuşursun umarım. Doğum yapacağın hastane covidli hasta kabul ediyor mu?

Erkek kısmeti bozmayayım dedim. Titiz takıntılı biri geliyor mecbur
Ya ama düşünsene bi kıza taktımı takacak sevmem ben öyle birde ayrıntıcı olacak ama benim böyle bir seçeceğim olsa hiç düşünmezdim. İnşallah yükseleninfen yırtatız

Normal düşünülüyorsa zaten yürü açılman olsun Artık kritik haftaları da geçti ne de olsa şükürler olsun. Yaa sorma bende 25 eylülden önce doğmasın diye direniyom terazi olsun istiyorum

Çok geçmiş olsun. İnşallah negatifsindir. Zamanlama kötü olmuş, ama sağlıkla kavuşursun umarım. Doğum yapacağın hastane covidli hasta kabul ediyor mu?
Çok teşekkür ederim evet aradım covidli ya da temaslı kabul ediyormuş doktorum ona göre özel ameliyathane ve oda verilecekmiş Doğumu ertelemiyoruz zaten senin Bebeğin sıkıntılı dedi bakalım Cumartesi’ye kadar kötüleşmeden çocuğuma kavuşurum inşallah sizlerde dikkat edin gerçekten çok fazla yayıldı o kadar dikkat etmemize rağmen geldi gene bizi buldum eşim bu hafta Doğum olacak diye izin almıştı ama meğerse koronalıymış zaten

Aynen bende de hafif öksürük, burun akıntısı, baş ağrısı, halsizlik, hafif kemik ağrıları var. Allahtan iştahım iyi yiyorum. Ben kat kat giyinip azcık terlettim kendimi sonrada duşa girdim iyi geldi tavsiye ederim. Ama saçlarını ıslak bırakma.. inşallah delta falan değildir. O kadar dikkat ediyoruz.. hastaneniz kabul ediyor mu doğumda covitli. Bizim ki etmiyormuş

Çok şükür pandemi hastanesine yönlendirmemiş sevindim senin adına. Ben bu zamana kadar etrafımdakiler çok pimpiriklisin diyecek kadar dikkat ettim ama geçen hafta kızım 1. Sınıfa başladı aşırı korkuyorum, inşallah yakalanmadan son 2 haftayı atlatırım. Aşı da oldum ben ama 1 doz. 2. Doğumdan sonra. Tekrar geçmiş olsun.

Ek gıda olarak, hangi mamayı alalım?
Arkadaşlar başlangıçta sütümüz olmazsa hangi mamayı tavsiye edersiniz

ama sen sanki hasta olmuştun değil mi ? yanlış mı hatırlıyorum? o yüzden antikorlusundur bulaşmamıştır inşallah içini ferah tut. geçmiş olsun.
Kızlar dün sizi dinleyip kontrole geldim bebeğin suyu bitmiş, doğuma alıyorlar beni, nolur dualarınızı gönderin çok ihtiyacım var
allah selametle kavuştursun ikinize de sağlık diliyorum.
çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim. moralini yüksek tut inşallah sende yoktur. evde maskeyle gez havluları ayır hemen ve bol sıvı al. Allah yardımcınız olsun.

Ben devlet hastanesine gidiyorum kabul eder diye düşünüyorum ama risk almamak için büyük bir hastaneye sevk edebilir. Burası küçük bir il çünkü. Ama ben az önce Dr a gittim geldim bu belirtilere göre teste gerek yok iki gün bekleyelim dedi

Çok çok geçmiş olsun canım dilerim süreci sağlıkla atlatırsınız. Hayırlısı ile alın bebişinizi kucağınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…