2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Söyle bişey bildiğim kadarıyla rapor almanız lazım doğum öncesi izinleri de doğum sonrasına aktaran onu da doğum yapan doktorun verecek

Ters emzirmeyi bende denedim o da ise yaradı haklisin ama dusu deniyim göbek dusmedi daha düşünce deniyim teşekkür ederim

Gözünaydın kuzum allah analı babalı büyütsün inşallah , stres yapma gelir sütün inşallah

Sağmak çok zor kocaman oluyo uçları arkadaş duşa girin ise yarıyı demiş göbek düştüyse banyo yaptiriyorsaniz dene istersen birde. Gogus kremi garmastan pomad tan ben çok memnunum

Sağlıkla büyütün inş gözünüz aydın

Kovid sonrası mı öksürük kaldı

Ters emzirmeyi bende denedim o da ise yaradı haklisin ama dusu deniyim göbek dusmedi daha düşünce deniyim teşekkür ederim
Ben yıkamıştım doktor izin vermişti göbeği düşmeden. Ama daha sonra geç düştü göbeği 15. günde. Birde meme verirken biri poposuna pış pış yapar gibi yapsın öyle yapınca da emiyordu benimki

Gözünüz aydın ben de korkuyorum, spinal yapıyorlar, ama çok iyi moral oldu bekleyenlere, teşekür ederiz. Sütün gelir umarım kısa zamanda bebişle mutluluklar

Gumus kapaklar baya iyi geldi bana cunku bebek beni de emzik gibi kullaniyor, emzirme surelerini 15 er dakikaya dusurmeye calisiyorum. Hemsire kapktan once lansinoh demisti ama ona donunce ilerler gibi oldu. Eger denemediysen gumus kapak oneririm

Kovid sonrası mı öksürük kaldı
Aslında benim ihmal etmem oldu..ben ciğerlerimden sanıyordum üşüttüm ince giyindim alerjik falan dedik ama geçmedi..5 yıldır ara ara devam eden öksürük aslında mideyle alakalıymış..kendim keşfettim..ne yersem yiyeyim öksürüyorum..şimdi korkuyorum ya endoskopi sonrası kötü birşey çıkarsa diye

Oy masallah küçük kuzuya yaa bol bereketli sütün olsun midesi dolsun miniğin insallah geçmiş olsun canım gözünüz aydın güle güle büyütün bebeğinizi

Ben de 38+0 ya da 1 de gittim, çatı muayenesinde 1_2 güne olmaz demişti , 38+5 de oldu , illa da kesin diye düşünme , en sağlıklı , hayırlı zaman ne zamansa o zaman olsun
Doktor o kadar moralimi bozduki çocuk gelmeyecek diye ben her an gelebilir diye hazirlik yaptim bekliyordum inşallah doktor haklı çıkmaz erkenden kavuşurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…