2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
gözünüz aydın sağlıkla, analı babalı büyüsün inşallah. bol sütler olsun

Dün dr sakin ağlıyo diye yenilme dedi bırak ağlaya ağlaya alışın dedi bugün evde gezerek emzirmeyi denedim alana kadar ise yaradı sanki sende dene istersen
Ben de öyle ağlata ağlaya emzirmeye çalışıyorum ama bir müddet sonra çok ağlayınca kıyamayayıp mamayı veriyorum ara sıra da kendi sütümü sağıp veriyorum sağmaktan yara oldu uçları acıyor

annen geldi mi canım? yalnız değilsin değil mi?
içindeyken bu durum çok kaotik ancak biraz alışınca her şey çok kolay gelecek sana. az sabır ikinizde alışacaksınız birbirinize

annen geldi mi canım? yalnız değilsin değil mi?
içindeyken bu durum çok kaotik ancak biraz alışınca her şey çok kolay gelecek sana. az sabır ikinizde alışacaksınız birbirinize
Geldi canım sağolasın
annem görümcem yanımda her işi onlar yapıyor ben de hem iyileşmeye çalışıyorum hem bebeğe bakıyorum

Ayy hadi gözün aydın cnm tebrik ederim ne güzel kavuştun ikinizin de iyi olmasına çok sevindim Ben de çok korkuyorum epiduralden bunu yazdığın iyi oldu

Dediğin gibi doktorda söyledi bizim için pazartesi 37. Hafta doluyor ya pazartesinden sonra gelsin sotun değil dedi. O yüzden pazartesinden sonra tekrar ufak yürüyüş ler yaparım bende yine. Sende başla ufak ufak gelsinler artık yeter sıkıldık

Doğuracam diye korktum bi an bebeğim başı 40 büyük ama çatın uygun beğendim dedi normali deneyecez ilk önce bebeğe bişey olmasında dedim bende ondan korkuyorum
Beni baya yokladilar perşembe günü o günden beri lekelenme şeklinde kanamalarım var sen yine hareketlerini takip et

Selam kızlar , mesajı copy past yapicam, bı konuda acil bilen birinden yardım istiyorum öncelikle sorunum doğum belgesi değil, "analık belgesi" lütfen doğru anlayın ben 32 ncı haftamda çalışabilir raporu almıştım, şu tarihe kadar çalışabilir yazıyordu, ama 37 de çalışamaz almadım, doğum belgesi aldim ok sorun yok ama bana "analık belgesi" lazım , yani 3 ay sora ise başlayacağımı gösterir belgeden bahsediyorum, takipli hastanem, doğum yaptığım yerden almam gerektigini söyledi , acilde doğum yaptığım hastane de takipli yerden alın diyor, tamam biri versin ok, ama benim sorunum, az önce çok iyi bilen bir arkadaştan öğrendim, sistemsel olduğu için , geç aldığımdan dolayı izinlerim yanacakmis düşünsenize, devletin verdiği analık iznimin nerdeyse 2 haftası boşa gidecek, çok moralim bozuldu, benim o belgeyi zamanında duzenlendirmem lazımmış bu durumu yaşayan var mı , bir umutla soruyorum ama..

37+6 olduk beklemedeyiz..doktor döndüğünü söyledi ama ben zaten sezeryan olucam..sorum şu ki benim minik kuşum sürekli tek tarafta toplanıyor sağdakarnım yamuk duruyor..bu normal mi ? Tecrübeli annişler Doğum 13 Eylül daha önce olur mu acaba?

Önceden az da olsa emiyordu iki gündür memeyi ağzına koymak bile istemiyor zorluyorum çok ağlayınca bırakıyorum
Merhaba canım öncelikle hayırlı olsun..emzirme konusunda ısrarcı ol..meme reddi olabiliyor ben pilates topu üstünde kucağımda hoplaya hoplaya bile emzirmeye çalıştığımı hatırlıyorum..kolay değil ama uğraşmalısın..İnan gece uyanıp mama hazırlamak daha zor...illaki emecek..stres yapma

Benimde salı günü kontrolüm var bakalım doktor ne diyecek bende duruma göre yeniden başlarım eskisi gibi, zaten doktorum yıllık izne çıkacak ne yapıcam bilmiyorum ya korktum biraz

Meme ucu için garmastan pomad diye bir krem var en iyisi o dedi eczacı ben daha once de kullanmıştım lanshiondan daha iyi dedi biraz fiyatlı ama yumuşacık yapiyo

Son düzenleme:
İnşallah doğum zamanına kadar öksürük geçer 3 yıl önce ki sezaryen yerlerim ağrıyor öksürdükçe. Birde bacaklarımı sıkıyorum sanki akıntı oluyor sürekli psikolojik belki de.
Ben 9 aldır öksürüyorum ama boğulurcasına 11.kattan sanırım 1.kat komşuları duyuyordur..sorunum midem reflü gastririt ben ararsan var..boğazımda sürekli bir gıcık ..allah düşmanıma bile vermesin..şimdi korkum sezeryan sonra ne yapacam...valla dikişlerim atar..ama çare bulamadık..endoskopi yapılacak..mahvoldum kısaca

Meme ucu için garmastan pomad diye bir krem var en iyisi o dedi eczacı ben daha önce de kullanmıştım lanshiondan daha iyi dedi biraz fiyatlı ama yumuşacık yapiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…