2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım hayırlı olsun Rabbim saglıcakla buyutmeyı nasıp etsin inşallah çok mutlu oldum, bol sütlerin olsun inşallah

Ya beni cok üzdü bu durum ne yapacağımı bilemiyorum çatı iyi dedi ama bana bıraktı doktor da
Bir şey söylemek zor doktorum tavsiyesini dinleyebilirsiniz, bir yorumu olur diye tahmin ediyorum. Doğum başladıktan sonra kafa büyüklüğü bebekte ve annede bir sağlık sorununa sebep olmuyor diye okudum (sezaryenle normal doğumu karşılaştırmışlar, beyinle ilgili sağlık problemi oranlarında anlamlı bir fark bulunmamış). Yani, sadece okuduğum bir makale, kesin doğru olmayabilir de. Böyle bir kararı vermek zor gerçekten Ama kendi adıma, kendi durumum için konuşuyorum, başlarsa normal doğum, ben denemek isterim.

Covidden de olabilir tabi ki siz belirtilerinizi takip edip mutlaka doktorunuza soyleyin bence, bu zamanlarda en fazla bosa pimpirik yapmis olalim
Valla doğuracak olursam da mecbur acilden gidip izolasyon odasında bekleyip sezaryen olacağım. Karantina bitmeden hiçbir yer beni kabul etmiyor çünkü. Devlet hastanesinde doğum olursa tek oda veriliyor mu acaba

Ay cidden mi heyecan bastı şuan beni ama kovid bitiminde de ishal olunur diyen oluyor. Ama sancı vuruyor belden biraz sonra geçiyor
Ben de birkaç hafta önce ishal oldum ama enfeksiyonmuş. Doğumla hiç alakası yokmuş. Doğum belirtisi olabiliyor bildiğim kadarıyla ama olmayabilir de. Bir test yaptırmak iyi olabilir.

Canım bulantıda doğum belirtisi diyorlar ama hiç yasamadım.
Benim mide hep kötü olduğu için olsada anlamam.
Baska bir belirti varmı peki.

Bana da aralıklarla geliyor. Bende hamileliğim boyunca hiç bulantı yaşamamış insanım. Geçen gün olmuştu 2 gün üst üste bir de dündü sanırım yine oldu. Ben doğum belirtisine yordum ama seninki nedir bilemiyorum başka belirtin var mı?

Bende de var bulantı ve ishal sancısı
Covid olduğum dönemde bulantı sorunu yaşamıştım ama bend sosyal yoktu. Bazılarında ikisi birden olabiliyor sen kendini takip et en iyisi. Kaç gün kaldı karantinanın bitmesine? Şuan nasıl hissediyorsun başka belirtin var mı

Ben de son dönemlerde pek yaşamamıştım, öncesinde çok oldu ama. Bu sabah bulandı midem, ama artık bebek büyüdü ve kanala girmedi. Mideme baskı yapıyor dyr düşündüm. Yanma da yaşıyorum çünkü son zamanlarda ara ara. Doğum belirtisi de olabiliyor sanırım.

Kızlar hastane çantasına mama koydunuz mu? Koyduysanız ne koydunuz veya çocuk doktoru mu önerdi doğum sonrası nasıl oldu ne önerdi?

Evet son zamanlarda bendede var normalmiş dün doktora söylemiştim vücut yoruluyor ondan dedi. Soda yada gaviscon yatıştırıyor benimkini…

Kızlar 2. Hafta itibari ile gaz sancıları başlıyor demişlerdi doğruymuş yediğime giydiğime bebeğin giyimine dikkat ediyorum ama yok gaz sancısı çok fenaymış yeni bir damlaya başladık bakalım umarım iyi gelir deneyimleyip yazacağım sizinde öneriniz varsa yazın lütfen

Yani kasıklarım çok ağrıyor yürürken çok ağrım var bacak arasında. Genelde suyumu bekliyorum ya anca öyle giderim hastaneye. Daha 1 haftam var. Keşke test olsam negatif çıksa bitse. Doktora felan giderdim ne güzel

Selamlar herkese umarım iyisinizdir. Çok birikmişti okuyamadım. Doğuran herkese hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün geri kalanlara da güzel doğumlar nasip etsin. Benim günler çok yoğun iki kızı birbirine alıştırmaya çalışıyorum. Büyük çok seviyor öpmek istiyor sürekli bebeğin başında taciz ediyor ama çok da alıngan ve tripcan oldu alttan alttan kıskanıyor arayı bulmaya çalışıyoruz ama kolay değilmiş baya yorucu.

Kızlar hastane çantasına mama koydunuz mu? Koyduysanız ne koydunuz veya çocuk doktoru mu önerdi doğum sonrası nasıl oldu ne önerdi?
Bize hastane verecekti ama sütüm gelince vermediler. Hastaneden çıkınca da sütüm yetmedi gibi oldu sma aldım çok bilerek olmadı açıkçası gece 1.30 ta ağlamalar kesilmeyince nöbetçi eczaneden aldık eczacı bunu önermiş eşime

Çok sevindim sağlıkla kavuşmana hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün

Gözünüz aydın

Ne kadar vardı aralarında benımde 2. 5 yas olucak nasıl davrancam bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…