2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Elimizden geleni yapacağız canım bütün malzemeleri aldım emzirme ile ilgili mücadelemizi vereceğiz ama olmuyorsa elden ne gelir her doğum her emzirme her çocuk büyütme farklıdır kardeş kardeşi tutmuyor abim asla emmemis hep mama yemiş annem beni hep emzirmis ayrım olmasın diye mama alalım demiş babama çöpe atmışlar ağzıma sürmemişim bebelerimiziniz kısmeti bellidir çok rahatım o konuda olursa olur kafasındayım

Nasıl peki hastanede takacağın karından sarmalı mı yoksa alttan kilot gibi mi hangisi iyi olur acaba .
he kız onu pek takamazsın memeler fırlar
Bundan aldım kuzum ben şimdi valize koydum diye çıkarmadım inşallah işe yarar herkes çok met etmiş sorma anca evde taka biliyordum göğüsler fırladığı için

Eklentiler

• A551C08F-28D8-4A8C-B573-20D9B29C9E94.png
    321,7 KB · Görüntüleme: 40
Aynen dediğin gibi valla bi şekilde karınları doyacak ama öyle ama böyle bende rahatım valla biz mücadele verelim artık önle nasıl tercih ederse

Dünyaya gelirken çok mücadele verip bütün gücünü orda kullanmışsan demek :)

Kızlar iki gündür tansiyonum 13/8 14/8 limonlu suyla falan düşmedi bir türlü. Bebeğin suyu da azalmıştı. Doktor pzt görecekti ama ben tansiyon konusunda bilgi verince bugün çağırdı beni. Benim tansiyonum normalde 10/6 çıkardı. Muayeneden sonra artık riske atmayalım dedi. Yarın sabah sezeryan olacağım. Şimdi pcr verdik eşimle. Yarın alalım deyince oturdum,ağladım. Çok farklı duygular içindeyim. Sağlıcakla kucağıma alırım inşallah yavrumu.

Yani doktorda haklı bakalım bizim kuzular kaç kilo olcak
Bizimki çarşamba günü 3268 di galiba 37+4 dü haftaya çarşamba son kontrol var bakalım ozaman kaç çıkıcak kızımı 37+6 da doğum etmiştim oda 3510 doğmuştu oğlan biraz geç dolduruyor heralde kilosunu

Çok isabetli bir karar. İyi fark etmişsin. Şimdi olumsuz örneklerden bahsetmek yersiz, ama tansiyon çok önemli ve su meselesi de doktoruna bravo saçmasapan bekletmemiş risk alıp.
Hayırla sağlıkla kucağına al inşallah.

Ayy bebeğine kavuşacaksın annesi hiç ağlama bak ne güzel olmuş kuzun sana daha erken kavuşmak istemiş sağlıkla gelsin yeter ki miss kokusuyla çok güzel zamanlarınız olsun

Canım hayırlı olsun Rabbim saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah bak tansiyon yükseliyormuş sakin kalmaya çalış kavuşma anını düşün sadece, bol oksitoksin olsun n mutlu doğsun bebeğin

Ay benim ki gece bebek ağlayınca kendi yatağında uyuturdu. Yeni doğan bebeğimi 5 ay o yıkadı 1 kere istedim öğret yıkayayım dedim kıyameti kopardı. Neyse ki kızımda yanımda olmayacak çok şükür

Walla sağlıklı doğsun en önemlisi o. Bende normal olsun diye sürekli söyleniyordum şimdi sezeryanda olsa umrumda değil. Sabah ebrarın bebeğini kaybeytiğini duyunca evde yas havası var. İlk bebeğimizi düşündükde eşimle. O yüzden keşke benimkinide şimdi alsalar diyorum. Hiç riske gitmiyim bekledikçe bende stres oluyorum. Hiç ağrım sızım yok sadece bebek gittikçe büyüyor nefesim daralıyor. Gece uyuyamıyorum. Ama sancı kasılma ağrı falan yok. Sanki hiç doğmicak gibi

Canım vaktin gelmişti zaten sağlıkla kavuşun insallah.. tüm duygularin karmaşık olmuştur ağla tabi.. yarin bu saatlerde miniğin kucağında olcak insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…