2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba benim yaklaşık on gündür midem çok kötü. Yoğurt çubuk kraker haşlanmış patates en iyi gelen şeyler oldu. Doktorum rennie duo şurup ve prilam Dr isimli bit hap verdi. Çok zorda kalmadan kullanmak istemiyorum ama sanırım yakında kullanırım. İnşallah bir an önce kurtuluruz mide derdinden.

Kan değerlerim her şey normal çıktı biraz açlık şekerim yüksek dahiliye doktoru da sorun olacak yükseklikte değil diyor kendi doktorum baktır diyor diyet yapıcam mecbur ama olsun yapacak bir şey yok

Cok teşekkür ederim. Keske benim de kendiliğinden olsaydı ama mumkun olmayacak görünüşe gore. Size de cok gecmis olsun. İnsallah saglikla hamile kaliriz ve baska anne grubunda karsilasiriz.

Sizlerinde aynı adet ağrısı gibi ağrılarınız var mı hani kışın üşütürüz de ağrımızda daha fazla olur onun gibi bazen 10-15 saniye bir giriyor diyorum ne oluyor bana insan ister istemez tedirgin oluyor

Oluyor canim kanama olmadigi surece korkma. Benim hala oluyor.

Oluyor canim kanama olmadigi surece korkma. Benim hala oluyor.
6+2deyim kalp atışını duyduk doktor her şey yolunda dedi ama o ağrılar insanı tedirgin ediyor magnezyum verdi ama çok da azalma fark etmedim kanama yok kahverengi akıntı falan hiç olmadı şükür

Ss
bendede var rahim büyümesi diyorlar

İnşallah öyle olur ve başarılı olursunuz, iyi bir hedef koymuşsunuz ama akşamları çalışarak bence başarabilirsiniz doğumunuz sezaryen miydi? Beni biraz korkutuyor dikişlerim, oğlumda 20 kilo alıp 9 ayda daha fazlasını verdim ama aynısı olursa çok gerilecek karnım

Merhaba, ben kullanmaya başladım prilam, 2 gece + 1 sabah alıyorum ama sabah işe giderken kustum. Öğlen eve geldim, dayanamadım. Yemek dediğin gibi, kraker, meyve, yoğurt, makarna vs ancak yiyebiliyorum. Su içemiyorum pek, o canımı sıktı aslında. Şalgam suyu iyi geldi biraz ama mide yanması da var. Valla gün geçtikçe kötüye gidiyor durum, ne yapacağım bilmiyorum Bir çözüm bulan olursa

Çok şükür ki güzel haberlerle döndünüz Rabbim sürecinizin her aşamasını hayırla tamamlamayı nasip etsin çok sevindim

Çooook sevindimmm gözünüz aydın gerçekten
Gözünüz aydın bende adetime 3 gün kala erken testle öğrendim fakat doktora gitmedim. Kese ve kalp atışını aynı anda görmek için bekliyorum hayırlısı haftaya doğrugiderim artık. Siz kaçıncı haftada kalp atışı keseyi gördünüz

İnsallah cok teşekkür ederim normal dogum yaptim. Bu arada iki oğlum var. Biri 5 yasinda biri de yeni bir yasina girdi. Ben de ilk oglumda 16 kg almıştım. İkinci de biraz tuttum kendimi 11 kg aldim. 59 ile hamile kalmistim. Suan 56 kg dayim. Bu gebelige de 56 da baslamis oldum. Her ay en fazla şu kadar kg almaliyim diye aylik hedef koymustum. İse yaradi tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…