2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben siradan kaydim bugun iyiyim cok sukur gece ariza cikmazsa

Iyiyiz sukur ikimizde benim hemoglabin cok dusmus kan takviyesi falan yapildi daha iyiyim sen nasilsin sancilar devam mi

Hamile olduğumda doktoruma gittiğim de banada onu söyledi emziriyor musun diye hayır dedim emziriyor olsaydın kestirecektim çünkü hakkına giriyorsun öyle dedi , biz 3 senelik evliyiz kuzum bu benim 4. Hamile kalışım ilki evlenir evlenmez hamile kaldım ama 9 haftalıkken kalp gelişim durdu kürtaj oldum onun üzerine 1 buçuk seneye yakın çocuğum olmadı sebepsiz yere daha sonra oldu ve kimyasalı öğrendiğim gün kanama başladı , onun üstünden 2 ay geçmişti ki kızıma hamile kaldım çok şükür sağlıkla sıhhatle aldık kucağımıza bu da 40ım çıktı 1 adet gördüm hamile kaldım ama nasıl eşim korunuyordu ben daha bebeğim küçük diye zaten istemiyordum olacağını da sanmıyordum zaten zor hamile kalmıştım açık olacak biraz ama bizim ilişki olayı bittikten bi 10-15 dk sonra eşim korunamadığını bana hatırlattı 2 gün sonra adet oldum ama tutmuş bi kere eşimin gazabına uğradım yani

Iyiyiz sukur ikimizde benim hemoglabin cok dusmus kan takviyesi falan yapildi daha iyiyim sen nasilsin sancilar devam mi
Geçmiş olsun daha da iyi olursun inşallah. Benim de devam valla bir de mide kasılması ve bulantılar başladı nişanım da gelmiş birkaç gün önce bakalım baya yaklaştık gibi hissediyorum.

Yaaaa coksevindim gulegule buyut prensesini

Kayıpların için üzüldüm dile kolay, bizim de sebepsiz yere olmuyordu, yaşımiz da var, o yüzden düşündüm ben ikinci çocuğu, yani çocuğu geç olan biri olarak, şimdi yok ben düşünmüyorum desem, demeye hakkım yoktu.

Bu arada memenin birini aldi digerini almamisti
Ucuda azdi memenin
Emzirme ebesi soyle bir yontem uyguladi
Sag memeyi emzirirken sag kola
Sol memeyi emzirirken sol kola yatiriyoruz ya bebegi
Biz sag memeyi emzirirken de sol kola yatirdik sanki sol memeyi emziriyormus gibi ters pozisyonda yatirdik bebegi hemen aldi memeyi
Hemsire dedi ki bazi bebekleranne karninda hangi pozisyondaysa otarafa yati uyumayi severmis o yuzden diger memenin pozisyonu tersgelir almazlarmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…