2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet benimki de 6 ay demir d vitamini devam dedi. Decavit ocean magnezyum onları bitene kadar devam deid. Bir de tiroid mesela benimki gebelik tiroidi normalde yoktu. 25 mg içiyorum 1ay devam et sonra test yaptır dedi
Bu tiroid ilacını ben de merak ediyordum ama hep doğuma daha var dediği için sormamıştım. İyi bir bilgi oldu bu, hastane çantasına koyayım en azından.

Mutlulukla yaklaşıyorum sağol , Allah razı olsun , şimdi de mi duruşu o şekil bebisin ? Başından beri öyle miydi ? Öyle olunca zaten sezeryan oluyo aynen, mantığa ters zaten doğum şekli normal olması. Allah bağışlasın çocuklarını .

Evet kızlar hastane çantam tamam oğluşuma 4 takım koydum biri isimli hastane çıkışı , eldiven , çorap , ağız mendili , ıslak mendil, bez , battaniye, emzik ve biberon koymadım çünkü sütüm gelmezse şırınga ile vermeyi düşünüyorum mama vs , göğüs pompası, kendime de lohusa takımı taç terlik depend iç çamaşırı , aklıma gelen bunlardı eksik birşey varsa söyleyin

Ben bir de şampanya koydum

Kağıt havlu, göğüs ucu kremi, tarak-fırça, yüz havlusu, yedek gecelik

İyi hazirlamissin , çocukların arası 11 ay mi olacak ilk mi diye profiline tıklayayim dedim, profil mesajını gördüm, Allah bağışlasın hemen hamile olunca sütün kesilmedi mi? Ya da daha artmamisti belki

Tarakta ekle canım istersen bende akşam yaptım valizimi bir.de maske

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…