2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Eve çıktınız mı canim sen nasılsın toparlanabildin mi

Ben göğüslerim büyüyünce hemen emzirme sütyenine geçtim hastaneye de onunla giderim muhtemelen. Ama sen yazınca aklıma geldi göğüs pedi bir iki tane Koyayım
Evet ben de onla giderim , aslında hastanede kalmayacağımi bilsem, pede bile gerek kalmaz ama işte bilemiyosun, mesela suni sancı dese, bir gün kalırım kafadan , sorun olmasin da kalsak da olur

Kızlar benim dün ozelliklede bugun karnim asagiya baski yapiyor yani ayaga kalkar kalkmaz agirligi kasiklarimda hissediyorum sanirim karnim dusuyor buda bi belirtidir belki diye yazayim dedim otururkende karnim bacaklarima degiyor acaba kanala girdimiki ama benim minnos kipir kipir kendine yer de buluyo icerde oynamaya

Suni sancı beni iki gebelikte de açtı birinde bebeğim 22 haftalıktı tam açılmadan dogmuş olabilir yarım saaat surdu diğerinde tam açılma sabah sekiz ile bir arası surdu tersti dikişlş oldu ddoğması ama açılma olmuştu inş kendi sancın gelir suni işe yarıyor ama işte sende biliyorsun etkilerini acının dozu yuksek

Çok oynuyorsa girmemiştir zaten tam girme diye bir durum yok sadece hafif kafasını sokuyor aynı durum bende de var ama bebeğin başını karnının altında hissediyon mu eline geliyor mu benim ağırlık var bazen öyle geliyor ki yuruyemiyorum sanki kafası bacaklarımın arasında ama kafa tam sabit aşagıda hissetmiyırum

Ay bu seferki de yan yatmış. Biri ters biri düz buda yan hertürlü bebe mevcut

Ayni seyleri yasiyoruz ben de dün böyleydim agirlik asagidaydi ayagimi birlestiremiyordum bebis kasiklarin orda kimildiyordu kipirdanma benim kizda da var nasil yapiyorsa oynayacak yer buluyor balli

Şu kanala girme kismini ben anlamadim bir turlu. Bazen çok asagida kasiklarimin orda hissediyorum, asagida dolgunluk hissi oluyor yurumekte zorlaniyorum bazen yukari cikiyor sanki o dolgunluk geciyor ayaklarimi rahat kullaniyorum

İşi içini bilmiyorum ama bi bekle istersen şuan hormonlarında tavan zaten. Kaynanayla yaşamak zaten sorun ama şunu da merak ettim anlaşamıyor muydunuz kv ile

Lansinoh krem koyanlar şu an sürmüyor musunuz. Ben sürüyorum önceden sürmek iyiymiş. O yüzden onu son an koyacağım. Göğüs pedi hastanede öyle şar şar geleceğini sanmam koymadım.
Doktor gerek yok önceden sürmeye faydasi olmuyor demisti kremi , o yuzden ben surmuyorum. Gögûs pedinin ben de lazim olacagini dusunmuyorum ama yok olmasin belli olmaz hicbir sey

Tarakta ekle canım istersen bende akşam yaptım valizimi bir.de maske
Maske mantıklıymış, ben de ekleyeyim
Yoo şampanya
Hahaha o ne alaka kız
9 ay uğraştık, bir kutlama yapmayalım mı
Şampanyayi şampuan diye okudum aaa ben koymadim diyordum ki şampanya yazdigini farkettim

Sonuçta emzirmek lazım o yüzden bir iki yudum içerim en fazla ama bu süreci bitirmek bir kutlamayı hak ediyor bence bir iki fotoğraf çeker, eğleniriz diye düşünüyorum.

J joynss Aklım sende güzel haberlerle gelmeni bekliyorum
Cok sagol bbsscim
Bugun ailem de geldi doktor sonrasi hemen siteye giremedim. Nst iyi cikti, dune gore suyu biraz azalmis. Ancak boynuna kordon dolanmis. Kordonu da gorunce doktor saliya sezaryen randevusu verdi. Cok panik oldum kordondur bebek kucuktur paranoyalar basti
Yarim saat once de saniyorum nisanim geldi kahverengi mukuslu bir seydi. Doktor agrin sancin olursa suyun gelirse haber ver dedi.
Ptesi yeniden kontrole gidecegim. Bizim minik umarim saliya kadar uslu uslu durur saglikla da dogar. Hepimiz bir an once saglikla kavusalim bebeklerimize

umarim sende de asayis berkemaldir.

Asagiya elimi koyduğumda agirlik hissediyorum evet ama tam girmemiş olabilir zorlama oluyor bazen yattigimda mesela afedersin vajinama igne gibi batisma oluyor sanirim yavastan girecek kanala simdilik deneme asamasinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…