2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gözünüz aydın geçmiş olsun inşallah ilk süreçleri de kolayca atlatırsınız

Hadi gözün aydın canım zoru atlattiniz inşallah bebek de sen de sağlıkla eve dönersiniz.

Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla büyütün inşallah

Kızlar ya bugün gece döndüm durdum bugün akıbetimiz ne olacak diye.. yani öyle panik biri de değilimdir ama bebişin böbreklerinde hasar birakacak bir durum olacak diye tedirgin oluyorum. Yoksa ameliyat vs hicbi şeyin tedirginliğinde değilim. Sabah gitsek de çişini yapmış olsa rahat etsek

Al benden de o kadar içimi bir korku kapladı bebek için. Çok şükür doktorlarımız takipte hemen müdahale ediyorlar gerekirse ama gönül ferman dinlemiyor. İnşallah iyi haberler alırsınız sabah

Al benden de o kadar içimi bir korku kapladı bebek için. Çok şükür doktorlarımız takipte hemen müdahale ediyorlar gerekirse ama gönül ferman dinlemiyor. İnşallah iyi haberler alırsınız sabah
İnşallah ya. Aynen doktorumuza güvenimiz tam çok şükür ama işte insanlarin başına her türlü talihsizlik gelebiliyo kendim senelerce çocuk yoğun bakımda çalıştığım için bazı olabilecek şeyleri bilmek de çok kötü neyse bakalım bekleyip görücez.

Sağsalim doğsaydı bebekler artık gece hareketlerini takip etmekten kafayı yedim
Bugünler de geçecek biz anne yüreği paranoya yapıyoruz aslında

Sağsalim doğsaydı bebekler artık gece hareketlerini takip etmekten kafayı yedim
Bugünler de geçecek biz anne yüreği paranoya yapıyoruz aslında
Ya tabi illa gecicek inşallah. Benimki de aksine aşırı hareketli. Babam da bi aklıma soktu acaba acı çekiyor ondan mı o kadar hareket ediyor diye düşün düşün yoktur işin oldu artık.

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün prenses inş süt zamanla gelir takma sakin kafanı eksik kaldığı yerde mama takviyesi yaparsın sağlık olsun yeterki

Depend 6 tane koydum az mı. Bir gece kalacağım.
Bir de onun üstüne çamaşır giycez mi. Ay saçma soru olmuş olabilir ama bilmiyor cidden
Ben olur da bir şekilde sezaryene dönerse diye 2 gece kalırız diye plan yaptım hep hastane çantası için. Ama bez alınır ya, hastane de gerekirse verir. Sanırım onun üzerine çamaşır giymemek daha mantıklı

İnternetten al istersen bir şeyler. Yenidoğan ben de az aldım, 2-3 takım var. Biraz büyük giyer bebiş en kötü diye, kalanları büyük aldım. Artık doğum her an olabilir ama, çantaya bir şeyler koymakta fayda var

Hadi geçmiş olsun. Bakalım pazartesi ne diyecek doktorun. Valla iyi dayandı içeride minik sağlıkla gelsin

Geçmiş olsun. Bir sorun oluşmadan tespit etmişler, ne güzel. Umarım bir sorun olmadan atlatırsınız. Sağlıkla gelsin

K Kbo4 D Denizdeniz14 dr bana içerdeki 1 gün dışardaki 1 haftaya bedeldir demişti siz elinizden geleni yapıyorsunuz gerisi Allah’a emanet o yüzden takılmayın su akar yolunu bulur
J joynss S Serenajp canımlar ikinizin de Allah kalbinizi ferahlatsın doktordan güzel haberler alırsınız inşallah ve sağlık selametle kurtulursunuz bol dua edelim Allah’a emanet olsunlar
Asli06m canım hayırlı olsun gelmiş geçmiş olsun lütfen çok su iç. Su olayının en büyük ilacı su
Rafhcrmh hemen bir iki takım al hazırla çantaya yetecek kadar dursun.bez gecelik ped falan. Gerisini yaparsın günLer içinde. Kasılmaların da strese bağlı olduğunu unutma dua et Allah kerimdir merhametlidir sana en kısa zamanda bir çıkış yolu gösterecektir inşallah

Masallah subhanallah Rabbim nazardan saklasın çok sevindim canım. Hepsi çok normal o bas dönmesi bosluk hissinden oluyor. Birde sabit bir yere bakarak ayagı kalkmak lazım. Ben 4. Kez operasyon durumu olacağı için deneyimliyim artık ay onun yorulan çenesini sevsinler iki çekecek bir uyuyacak o şekilde hersey yoluna girecek hiç dert etme. Bol sütlerin olsun inşallah bolca kokla ponçiği

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün masal bebek inşallah en kısa sürede ikinizde daha da toparlanıcaksınız

Gözünüz aydın. İlk birkaç gün biraz sancılı oluyormuş ama hızlı iyileşiyormuş. Sütün de gelir hiç merak etme. Mutlu bir hayatı olsun miniğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…