2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sezeryan dikişlerin nasıl senin? Gerilince karnın ağrı oldu mu? Daha 10 aylık, bir de karın mı seviyor? Maaşallah kızına
Kuzum dikişlerim çok şükür bu zamana kadar beni zorlamadı ama şu aralar gerilmeye başladığını hissediyorum artık çünkü göbeğim aşağıda olduğu için iki katmış gibi duruyor , yanlış yazmışım 11 aylık Eylül 27 de 1 yaşına girecek teyzesi

Kuzum gözünaydın allah analı babalı büyütsün inşallah son kontrolle aynı mı doğdu kilosu çok fark varmıydı arada ? Bende spinal düşünüyorum iğne olayı değil de ya heyecan yaparsam panik olursam diye korkuyorum açıkçası onunda çözümü varmış demek ki sağlıkla sıhhatle büyüsün

Nasıl yani 10 aylık mı? Doğumdan sonra hemen hamile mi kaldın?

Canım hayırlı uğurlu olsun. Gözünaydın ve de geçmiş olsun. Sağlıkla mutlulukla büyüsün.

Gözünüz aydın hasret sona erdi o misss koku artık seninle çok geçmiş olsun inşallah en kısa sürede ağrı acı kalmadan bol sütle emzirip buyutursun masal kuşu. Memede durmasi icin kv nin bi teknigi var kafasını arkadan sabit tutarak memede kalmaya biraz zorlamak ve bir parmağınla bebegin çenesine destek olmak emerken. Bunlari henüz denemedim tabi ama sen denemek istersen diye anlatiyim istedim..

Kızlar aramızda avukat felan olan var mı? Dava dilekçem hazır ama adli tatil olduğu için işleme alınmadı. Davadan geri çekilirsem ne kadar ücret ödemem gerekiyor bilen var mı acaba

Off çok zorlanmışsındır hem yeni bebek hem tekrar hamilelik ama sonu çok güzel yaşları yakın birlikte büyüyecekler
Kuzum kızım 6 aylık olana kadar bi zorluk yaşamadım ama 6 aydan sonra karnım şişmeye başlayınca nefes olayı falan baya zorlandım o yüzden bi annemde bi bende kalmaya başladı kızım mecburen annem yanıma gelemediği için çünkü kalabalıklar mecbur kız anneme gitti bende onlayım sadece yatmadan yatmaya Eve geliyorum oda mecburen çünkü yatamıyorum orda geçen gün kaldım sabahı zor ettim İnşallah arada kıskançlık olmazsa

Allah yardımcın olsun ve helal olsun herkesin harcı değildir bence. Benim kızımla arası 6 yaş olacak kısmetse asla 2. istemiyordum bi anda karar verdik. Keşke daha önce olsaydı diyorum şimdi yaş farkı çok diye. Kıskançlık olmaz çünkü daha o duyguları pek anlamayacaklar.

Hesaplamayı tam anlayamadım tekrar anlatır mısınız?
Bir de neden en şanslı gün 6 eylül?

Son kontrolle aynı kiloda doğdu boyu kilosu tam ölçümleri tuttu bence bu ultrason aleti ya da doktorun tecrübesi ile alakalı farklı çıkanlarınki

Eylulde 11 rakamı çıkmıyor dokuz var o da yuksek dördu butun rakamları topluyorsun iki basamaklı sayıyıda tekrar topluyon
Şöyle mi demek istiyorsunuz; ebced hesabına göre doğum tarihinin sayısal değeri 11 olan en şanslı.. ancak Eylül ayında 11 çıkmıyor.. 11’den sonra 9’da şanslı. Eylül’de 9 var.
Hesaplama da şöyle; 06/09/2021 günü için: tüm rakamları topluyoruz.( 6+9)+ (2+2+1 ) = 15 +5 =20 = 2..
6 Eylül 2021’in ebced değeri 6
Bu şekilde mi oluyor hesaplama

Pardon en son kısım yanlış olmuş. Doğrusu: 6 Eylül 2022’in ebced değeri =2
yazacaktım. 2 yerine 6 yazmışım

Amin kuzum cümlemizin yardımcısı olsun valla benimki galiba şimdiden kıskanç ve inat çünkü kız kardeşim anneme yaklaşsın direk saçını çekip ısırmaya çalışıyor annemin yanına yaklaştırmak istemiyor ama ben anneme yaklaşayım aynı tepkiyi bana göstermiyor mesela yemek yicek hayır Ayşegül sana yok (kız kardeşim ) Mina yiyecek dedikleri zaman ondan önce davranıyor kaşığa bide ona bakarak ımmmm ımmm yapıyor

Hahah minik ablaya bak sen. Umarım kardeşini çok sever hiç kıskanmaz oyun arkadaşı olurlar.

Gözün aydın canım yaa Rabbim sağlıkla büyütmeni nasib etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…