2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yarın hastane çantamı hazırlıcam inşallah ama hastane çıkış seti çantada çok durunca iyi olmaz ya, onu çantanın üstüne falan koyayım dışına
Bende dün akşam hallettim hastane çantasıni kapınin kenarında duruyo

Selam kızlar. 38+2 olduk biz. Az önce çıktık doktordan. 3250 olmuş kilomuz, 47 cm boy. Yine önümüzdeki hafta doğum yok dedi her şey yolundaysa, 40. haftadan sonra bir hafta daha bekleriz dedi ama o noktada gelmezse suni sancının falan işe yaradığını ben hiç görmedim, yine de isterseniz deneriz tabi dedi. 40 dolmadan gelir umarım

Kizlar erken doğum riskim olduğu için bunu soruyorum doktora sormak o an aklıma gelmedi şimdi prematüre siniri 37 ya 36+2 prematüre sayılıyor mu

Yarın hastane çantamı hazırlıcam inşallah ama hastane çıkış seti çantada çok durunca iyi olmaz ya, onu çantanın üstüne falan koyayım dışına
Genelde cantayi hazirlarken kiyafetleri takim takim yapip kilitli buzdolabi posetlerine koyduk, oyle bavul baya derli toplu oldu. Mesela posetin uzerinde yaziyor alt ust takim vs diye icine corap sapka hepsini koydum takim takim. Belki fikir olur sana da

Hayirlisiyla dogsunlar da artik ne zaman nasil gelmek isterlerse canini sikma, belki 39 da surpriz yapar bebis

Maşallah annesi ne güzel büyümüş bebişin inşallah seni çok bekletmeden bir anda gelir sağlıkla

evet canım gideceğim yine. kahverengi leke hafif sürüyor bakalım bugün bebişimiz nasıl.

ben de tüm sayfaları okuyamadım hepimizden yeni haberler alıyoruz
Inşallah çok iyidir bebiş güzel haberlerle gel

Valla ben yakında doğurdum derim max 3 gün veriyorum hastaneden geldiğimden beri midem bulanıyor kusucam neredeyse ki ben hamileligimde hiç bulantı yaşamadım. Biraz baktım da mide kasilmaya başladıysa 1-2 güne doğum olur yazıyor her yerde

Hayirlisiyla dogsunlar da artik ne zaman nasil gelmek isterlerse canini sikma, belki 39 da surpriz yapar bebis

Maşallah annesi ne güzel büyümüş bebişin inşallah seni çok bekletmeden bir anda gelir sağlıkla

Ben simdi istiyorum ama tabi Rabbim biliyo gunlerini dedigin gibi saglikla gelsinler
Gerçekten çok şükür hiçbir sağlık sorunu yaşamadan geldik buraya kadar. Artık gelmezse de sezaryenle çıkacak bir türlü hem biz hem bebişlerimiz sağlıklı olsun da, ben de çok umursamamaya başladım nasıl olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…