2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Sağlıkla al kucağına kuzum

Artık acıtıyorlar ya katlanicaz artık yok kız buralardaydım aslında bütün gün ama belki o ara ağrı çektiğim zamana denk gelmiştir bakmamışımdır

Bu nişan olayı herkeste farklı oluyor sanırım Benim kızda 4-5 kere su geldi tabi ben altıma yapıyorum sandım çünkü sürekli WC den sonra oldu en son ayağa kalktığımda pat diye bi ses yerler su ve beyaz bi sıvıydı WC’ye gittiğim de pembe kan vardı onu görünce aha doğurucam heralde artık tamam bu gelenler suymuş dedim

Merhaba, bende 38+1'de çatı muayenesi oldum ama hiç acımadı ve çok kısa sürdü. Açılmam olduğunu ve doğumun her an olabileceğini söyledi. Ancak benim hâlâ kasılmam yok. Kasıklarımda hafif regl sancısı gibi bir sancı oluyor o kadar.

Aynen gelmek istiyorsa gelicek ınşallah öyledir ya sağlıklı olsunda sonra kilo alsın

Canım @Gereksiz06 da haftalardır istirahat halinde. Senin de inşallah istirahat ederek iyi geçer bu sürecin. Durabildiği kadar dursun yavrucuk. Biraz daha büyüsün, toparlasın kendini.
Ay inşallah canım ya nişanda gelmiş ya çok durmaz gibi geliyor bana ama bakalım. Biraz daha büyüsün kilo alsinda öyle gelsin inşallah

Bizim grupta suyu gelip de doğuran olmayacak gibi sanki.

Hahaha valla grupta eylülü de bekleyen olmayacak baksana maşallah herkes patır patır doğuruyor bende korkudan acıksamda fazla bişey yemiyorum sezeryan olacağım için aniden gelirse diye benim oğlan
Ben de yazılanları okuyorum, aa ben de böyleyim diyorum ama bi hareket yok. Zaten tahminlerim de tutmuyor

Valla böyle böyle sona yaklaştım artık ay çok yaramaz teyzesi bak sürekli hastaneye gidiyoruz her seferinde bir tık daha ilerlemiş oluyor ama gelmiyor biraz daha büyüsünde gelsin bakalım bari Eylül annesi olayım

Ben de yazılanları okuyorum, aa ben de böyleyim diyorum ama bi hareket yok. Zaten tahminlerim de tutmuyor
Ben şu 2-3 gündür aşırı soğuk ter sıcak karışık ter atıyorum gaz sancıları beni mahvediyor üstüne bide mantar laneti önceden geceleri sağa sola dönerken falan zorlanırdım şimdi ne gece ne gündüz farketmiyor hem yürümek hem yatağın içinde dönmek ölüm gibi geliyor penguen gibiyim kızım annemde anneme gidiyorum herkes kızıma hani kardeş kardeş nerde diyor kucağımdayken karnımı seviyor daha 10 aylık kucağımdan inmek istemiyor gözyaşım pıt

Sezeryan dikişlerin nasıl senin? Gerilince karnın ağrı oldu mu? Daha 10 aylık, bir de karın mı seviyor? Maaşallah kızına

Canlarım hepinize ayrı ayrı yazamıyorum bebek de ben de iyiyiz 50 santim 2915 gram doğdu sipinal sezeryan iğne ile uyuşturma kısmı iyiydi normal aşı olur gibi kan alınır gibi bir sızladı sadece iğne girerken sondayı da uyuştuktam sonra taktılar hissetmedim doğum anı güzel geçti biraz heyecan yaptım sadece onda da hemen sakinleştirici veriyorlar anestezi 10 dakika bebeğin çıkması 5 dakika dikişlerin yapılması 20 dakika falan toplam yarım saati 45 dakkaya odadaydım buraya kadar herşey iyi ama ayağa kalkarken bayağı zorlandım çok canım yandı tansiyonum düştü hemşireyi korkuttum görümcem ağladı acı çekiyorum diye neyse atlattık ilk yümeyi dikiş yerinde çok ağrım oldu ama ağrı kesiciler sayesinde idare ediyorum bebiş üç kez kakasını yaptı sütüm öyle akmıyor ama hemşire iyi dedi bilmiyorum bebek biraz zorlanıyor memeyi tutarken iki fırt çekip hemen yoruluyor inşallah sütüm artar da sarılık olmaz süt için malt içeceği bir tane içtim bir bardak da humana sitil tee çay içtim sağma makinesini de bir kez kullandım süt geliyormu diye bakmak için bir damla geldi meme ucum henüz yara olmadı ama sonra ne olur bilmiyorum baş ağrım olmadı hafif sağ omzum ağrıdı çok değil

Gözün aydin canim hayirli olsum Allah saglikla anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah sutun icin uzulme azar azar gelip sonra cogaliyor burda bircok anne öyle yazmisti, senin sutun de cogalir. Sezeryanda ilk 2 gunu atlatirsan gerisi rahat insallah

Gözün aydın hayırlı olsun hoşgeldi bebişin inşallah yakın zamanda toparlarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…