2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kız canım teoriye göre

Ayy sakın rezene içilmez hamilelikte mazallah
Canım asıl rezene papatya kuşburnu yazıyor içilmesi de sakınca yoktur diye çoğu makalede yatıştırıcı gaz giderici özelliğinden bahsediliyor.. Acaba başka çayla karıştırmış olabilir misin? Ben de içiyorum bazen bir bardak gaza da iyi geliyor.

Gerçekten mi ya hamilelikte rezene için diyorlar ben mü yanlış sraştırdım acaba miğde bulamtısına falanda iyi
Zencefil olmasın o ben içerdim bulantım olunca. Rezeneyi ben sormuştum. Sakın sakın demişti doktor. Adaçayından falan daha tehlikeliymiş

Zencefil olmasın o ben içerdim bulantım olunca. Rezeneyi ben sormuştum. Sakın sakın demişti
Zencefil olmasın o ben içerdim bulantım olunca. Rezeneyi ben sormuştum. Sakın sakın demişti doktor. Adaçayından falan daha tehlikeliymiş
Zencefil de var ama rezenede vardı hatta hamilelikten sonrada süt oluşması için .şuan ikilemde kaldım içmesem daha iyi

Zencefil de var ama rezenede vardı hatta hamilelikten sonrada süt oluşması için .şuan ikilemde kaldım içmesem daha iyi
Doğuma doğru olabilir ama o zamanda erken doğuma sebep olurmuş. Bilemedim ben. En iyisi siz bi doktora sorun. Benim düşük riskim vardı belki ondan daha tehlikeli olmuştur benim için. Ama internette de baktım şimdi merak ettim hep içilmez düşüğe sebep olur yazıyor

Yaa ben mi acaba yanlış hatırlıyorum dedim ama internette de aynı şeyler yazıyor bilemedim. En iyisi doktora sormak sanırım

Eklentiler

• IMG_20210121_183205.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 31
Evet siz diyince baktım olumsuz yorumlarda var ama kağam kocatepe youtube videosunda içilir demiş bitki çayları ile ilgili videosunda

Evet siz diyince baktım olumsuz yorumlarda var ama kağam kocatepe youtube videosunda içilir demiş bitki çayları ile ilgili videosunda
O da çok iyi bi doktor. 1 bardaktan fazla içmiyorsanız bişey olmaz inşallah yaa. Rezene yazısını görünce doktorumun söyleyişi geldi gözümün önünde demek her doktor aynı düşünmüyor

Yaa ben mi acaba yanlış hatırlıyorum dedim ama internette de aynı şeyler yazıyor bilemedim. En iyisi doktora sormak sanırım
Canım bütün sitelerde youtube da rezene çayı içilebilir kategorisindeyken sen nerden buldun bunu küçük ihtimali dahi varken zaten riske atmayalım.

Ben bulantilari icin ilac kullaniyorum ona ragmen var hala ☹ tam 5 haftalikkken bir basladı sabahları ögürme gun icinde kkusma 1damla suya hasret kaldim pazartesi doktor randevum vardi ilac verdi cok sukur azda olsa rahatladim cok kotu bi durum gercekten 3 ay dolana kadar surcek sanirsam cunku benm ilk gebeligimde boyleydi hatta daha berbatti buna sukur diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…