2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende oglumda 2 temmuz gorunuyordu dogum, temmuz annelerine de haziran annelerine de yazdim ama temmuz annelerini daha yakin hissettim orada devam ettim, dogumda 27 Haziran oldu
Benim oğlumun doğumu 3 ekim görünüyordu, ben hep eylülde doğar diyordum. 29 ağustosda doğdu Çok sabırsız davrandı

Herkese merhaba. Ben yarın doktora gidicem ilk kez. Ama dünden beri akıntım var çok fazla değil ama iç çamaşırında belli oluyor. Normal mi acaba bu akıntı

Kizlar merhaba, umarim hepiniz coook iyi ve sagliklisinizdir bebislerinizle Ben bugun kan verdim hcg 1120 cikti ancak doktor vajinal ultrasonla keseyi goremedi. Olusuyor gibi ama bi bakalim beta hcgye dedi. Benim durumumda olan var mi? Erken mi daha gormek icin yoksa acaba bir sikinti mi var?

Kızlar benim mide bulantılarım dün başladı. Ondan önceki 2 gün de yemek görmeye, düşünmeye bile tahammül edemiyordum. Şimdi de bulantı ve istifrar... Hiçbir şey yiyemiyorum. Bütün günü çubuk kraker ve biraz leblebi ile geçirdim. Canım hiç yemek yemek istemiyor. Siz de durumlar ne?

Ben de tam tersi aşırı iştahlıyım. Sürekli açım.. Belki benim de kesilir gerideyim çünkü 5+1 şuan.

Hayırlı olsun öncelikle. Burda arkadaşlar kesenin görünmesi için beta hcg nin en az 1500 olması gerektiğini yazmışlardı sanırım. Ben henüz gidip görmedim daha bebişi ve kesesini

Kızlar ben çok şükür kalp atışını duydum darısı sizlere inşallah bebisi 6+6 zannederken 6+1 cikti geriden geliyormus bizimki, kendini ağırdan satıyor bir de ultrason fotografini yüklüyorum cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar bize de bir yorum yapabilir mi?

Eklentiler

• 16112402139014330745617264262117.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 87
Çok sevindim, sağlıkla gelsin inşallah

Erken daha 1500-3000 arası vajinal, 3000den sonra karından görünür. Bi gün sonra gitseymişsiniz görünürmüş ama

Gözünüz aydınkız gibi görünüyor

Hayırlı olsun öncelikle. Burda arkadaşlar kesenin görünmesi için beta hcg nin en az 1500 olması gerektiğini yazmışlardı sanırım. Ben henüz gidip görmedim daha bebişi ve kesesini
Cok tesekkur ederim, hepimizinki evet ben de 1500 diye biliyordum ilk cocugumdan ama onceki mesajlarda 1000 civarinda gorunur diye okuyunca bir aksilik mi var dedim, insan tecrubelerinden de suphe ediyor umarim yakin zamanda goruruz kuzulari Ben carsamba gidecegim 5+1 de, sanirim gosterir artik kendini

Uzun süreli olmaz umarım. Benimde aç kalınca bulantım oluyor sadece. Ama daha 6+5'im. Sonradan başlar mı bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…