2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaaaa yerimm onlarınn kalbiniii🥰 çok şükür canımm iyiler dimi ponçikler?
cok sükür iyi dedi doktor cnm 2 subatta gdecktim 😂 dayanmadim doktora dedim dayanmdim hocm diye güldü cikarknde ne zmn gelelim dedim sen ne zmn istersen o zamn gel dedi 😂😂 tarih vermiyorum dedi tamm hocam dedim 1 subatta gelirim dedim tmm dedi💕

cok sükür iyi dedi doktor cnm 2 subatta gdecktim 😂 dayanmadim doktora dedim dayanmdim hocm diye güldü cikarknde ne zmn gelelim dedim sen ne zmn istersen o zamn gel dedi 😂😂 tarih vermiyorum dedi tamm hocam dedim 1 subatta gelirim dedim tmm dedi💕
Hep beklemekle geçiyo günler tedaviydii transferdii hele o 12 gün sonraa kese kalp atışıı🥰 bende salıyı bekliyorumm umarım duyarızz🥳

Doktor kürtaja gerek duymadı kızlar erken evrede gelişen bir düşük olduğu için,kanamayla kendim atacakmışım,3 gün sonra düzelirmişim, aynen adet kanaması gibi ama ağrısı şiddetliydi özellikle gece, sabahı zor ettim, evde ağrı kesici de yoktu..

Korunmasız devam edebilirsiniz dedi, beklemem de gerekmiyormuş bir sonraki gebelik için...Verdiği folik asiti kullanmaya devam edecekmişim, birkaç gün sonra tekrar bakacak orası temizlenmiş mi diye..

Eve geldiğimizde eşim ben yine de ultrason kağıdını saklayacağım dedi, orada bir garip oldum...🥺

Doktor da 4 yaşındaki kızıma kardeşin sonra gelecekmiş tamam mı dedi, kızım da gülerek maskenin altından tamam dedi...🤗

Bu heyecanlı ve benim için kısa olan yolculukta sizleri tanımak çok güzeldi, hepinizi kocaman öpüyorum, inşallah sağlıklı bir şekilde kuzularınıza kavuşursunuz, sevgiyle kalın....🙏🙏🙏🥰💖💖💖
Canım çok geçmiş olsun sana bir şey olmasın 4 yaşındaki meleğin ve sen daha önemlisiniz tabi... Gerçekten içtenliği ve karamsar olmayan ruh halin için çoook teşekkür ederim. Ben de sürekli kendimi hazırlıyorum bu duruma.. Bana örnek olsun bu durumu karşılayışın... Hiç ağrın farklı giden bir aksilik var mıydı beta değerlerinde veya kan değerlerinde.. Sebebi belli mi acaba seni üzmeyecekse sorum. 😔

Kızlar özel hastanede de covidten ötürü eşinizi içeri almıyorlar mı? 🙄Ay ben tek devlette sanıyordum almıyorlar diye .. haftaya kalp atışı için gitmek istiyoruz ama tabii ki beraber şahit olalım istiyorum 🙄🙄
BEnim gittiğim hastanede alıyorlar canım. Sende rica etsen alırlar sanırım.
Mukuu2004 Mukuu2004 Kalp atislarini duydum allahima şükürler olsun ❤❤
Ya çok sevindim gözün aydın 🌸

Hadi hayirlisi olsun aramiz yakin sayilir benimde dündü 😀

Merhaba acaba nerede yasiyorsunuz, hangi hastaneye gidiyorsunuz

İstanbul'da anadolu yakasinda tavsiye edebileceginiz hastane doktor varmi kizlar
Ben de doktor - hastane arayışındayım. Kadıköy tarafinda önerebileceğiniz bir doktor ve hastane olursa beni de etiketler misiniz🙏🙏

Canım çok geçmiş olsun sana bir şey olmasın 4 yaşındaki meleğin ve sen daha önemlisiniz tabi... Gerçekten içtenliği ve karamsar olmayan ruh halin için çoook teşekkür ederim. Ben de sürekli kendimi hazırlıyorum bu duruma.. Bana örnek olsun bu durumu karşılayışın... Hiç ağrın farklı giden bir aksilik var mıydı beta değerlerinde veya kan değerlerinde.. Sebebi belli mi acaba seni üzmeyecekse sorum. 😔
Teşekkür ederim canım ben de. İlk defa düşük yaşadım daha önce hiç olmamıştı. Doktora da sorduk yediğimiz içtiğimiz birşeyden mi oldu acaba, neden olur diye. Dedi ki, bazen embriyo sağlıksız olur ve rahim de onu eler , sağlıklıları kabul eder dedi, böylesi denk gelmiş şans dedi. Böyle birşey hiç olmadı farz ediyoruz ve yolumuza bakıyoruz dedi. (İçki ve sigaramız da yok eşimin de benim de bu arada) Bu düşükten önce de kızım için hamile kalmıştım korunmayı bıraktığımız ay hatta. Onun dışında adetlerim hep 27-28 günde 1 ‘dir, düzenlidir. Hayırlısı buymuş canım, burada bir arkadaş örnek verdi , 12-13 haftalıkken düşük yapmış, kürtaj da yapılmıyormuş o haftalarda, suni sancıyla doğum yapmış ne kadar travmatik bir durum, hep güzel düşünelim ve güzel olsun. Eminim senin gebeliğin çok güzel geçecek, bir bakmışsın kucağında, pozitif ol lütfen 😘👍🏻

Rabbim dilediğin zamanda sağlıkla güzel bir bebis nasip etsin sana insallah hic uzulme senin zaten bir meleğin varmıs nasipte ne varsa onu yasıyoruz yaşayacagızda oyuzden gonlunce olsun hersey en kisa zamanda 🥰
Canım benim ne kadar içten ve tatlısın, çok sağol güzel temennilerin için, bu hayatta kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız, hakkımızda hayırlısı olsun ve sağlıklı doğumlarınız olsun şimdiden 🙂🥰

Kızlar düşük yaptım...önce karından baktı, keseyi göremeyince vajinadan da baktı..emin olduk yani...kalp atışını duymuş olsam belki çok üzülürdüm..ama şu an ileriki aylarda olmadı iyi ki diyorum...rahim sağlıksız embriyoyu atarmış erken evrede...Doktorum üzülme sakın sepet sepet yumurtan var dedi moral vermek için...
Geçmiş olsun canım. Rabbim tekrardan sağlıklı bi gebelik nasib etsin🙏

Canim hakkinda hayirlisi olsun inşallah 🙏iyi dileklerin icin cok tesekkurler 😘 sen burdan yazmistin demi pembe kanamam var die ben cvp yazmak icin alinti yapip geri vazgectim bazi arkadaslar bekle bisi olmaz yazmisti sana hatirliyorum uzgunum senin icin😔😔
Olsun canım , canın sağ olsun. Evet o bendim 🙂 nasip böyleymiş, sana da hayırlı doğumlar olsun inşallah 🥰💖🙏

Teşekkür ederim canım ben de. İlk defa düşük yaşadım daha önce hiç olmamıştı. Doktora da sorduk yediğimiz içtiğimiz birşeyden mi oldu acaba, neden olur diye. Dedi ki, bazen embriyo sağlıksız olur ve rahim de onu eler , sağlıklıları kabul eder dedi, böylesi denk gelmiş şans dedi. Böyle birşey hiç olmadı farz ediyoruz ve yolumuza bakıyoruz dedi. (İçki ve sigaramız da yok eşimin de benim de bu arada) Bu düşükten önce de kızım için hamile kalmıştım korunmayı bıraktığımız ay hatta. Onun dışında adetlerim hep 27-28 günde 1 ‘dir, düzenlidir. Hayırlısı buymuş canım, burada bir arkadaş örnek verdi , 12-13 haftalıkken düşük yapmış, kürtaj da yapılmıyormuş o haftalarda, suni sancıyla doğum yapmış ne kadar travmatik bir durum, hep güzel düşünelim ve güzel olsun. Eminim senin gebeliğin çok güzel geçecek, bir bakmışsın kucağında, pozitif ol lütfen 😘👍🏻
Çok sağol canım Rabbim en doğrusunu bilendir. Aslında bir nevi kimyasala yakın anladığım.. Bin kere maşallah ayrıca inşallah önümüzdeki aylarda göreceğiz zaten :)) ben onlarca ay denemede hamile kaldım 😂 o yüzden tedirginimliğim .😊

X