2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim sadece kese var şu an canım..kalp atışlarını daha duymadık erken gitmiştim, vajinadan bakıldı..
Minnağın kendini göstermesi lazım canım ramzi için :) ama kese şekline göre de tahmin ediyorlar, yuvarlaksa kız fasulye andırıyorsa erkek derler.

Bana da folik 1 al dedi doktor
Ya acaba midemi folik asit mi kötü yapıyor diye bugün gündüz içmeyip akşam içicem valla böyle midem havada gibi. Yemek düşününce içim kalkıyor kusma da yok ama böyle bi tiksinti bulanma çok. Belki folik asittendir diyip gece içeyim dedim bakalım

Ay geçti mi ya darısı başıma birde ağzımda berbat bi tat oluyor benim sakız çiğniyorum biraz rahatlıyorum sonra yine
aman aman o tat gitsin gitsin gelmesin cnm o bile istifra etme sebebimdi şükür iyiyim simdi o kadar güzel seyler yaptiki annem bi en sevdiklerim baktikca migdem alt tüst oluyrdu onca sey varken yiyemiyor sey yapmistim tavada patates dur resmu olacak o bana iyi gekmisti sicak sicak migdemi rahatlatmisti doyurmustu

Dün çok azdı bugün baya arttı ve rengi koyulaştı. Progestan ignelerinin hiç etkisi bile olmamış ne yapacağım bilmiyorum
Korkma cnm bir şey olmaz inan sürekli akıntısı olup doğum yapan çok var.ilk 12 hafta dinlemin diyorlar bende de oldu geçen hafta oyüzden dinlenip dua edicez rabbim kucagımıza almayı masip etsin

Benim de annem tek yumurta ikizi de ondan sordum...Benimkinin ikiz olma ihtimali vardı , doktor şu an için tek kese ama sonradan ikiye de bölünebilirmiş..Ben mümkünse bir tane alayım demiştim hatta bir kızım var çünkü, 3 çocuk bizi zorlar maddi manevi

Anladım canım , biraz daha bekleyelim bakalım . Seninki ne çıktı teoriye göre
Minnağın kendini göstermesi lazım canım ramzi için :) ama kese şekline göre de tahmin ediyorlar, yuvarlaksa kız fasulye andırıyorsa erkek derler.

benimde 1 oglum var 3 cocuk olacak allh izin verirse 3. ayimizi bi dolduralim bez islak mendil stogunu simdiden yapmaya baslicaz biranda almak zorlamsin diye insallah bebis riskiyla gelir allahm hakknda hakkmzda hayrlisinu nasip etsin ya bu arada prima almis basini gitmis sleepy almayi dusunuyrm revaşta ş siralr bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…