2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım aynı şeyi ben de okudum. Onun için ağızdan alıyorum. Ama midem çok kötü oldu, ağız tadım kalmadı. Salı günü doktora soracağım.
Ben biraz araştırdım burda bir arkadas da yazdı hem vajinal yoldan hem ağız yoluyla alınabilen bi ilacmıs bu ve ağızdan alınca yan etkisi cok oluyomus doktoruna sorup vajinal yoldan devam et bence

Ben sordum simdi onu bana gosterdi nst kagidini
Hakikaten bugun kasılmam oldu nst de iken kasılmamin oldugun da nst degeri 10 15 falan gosteriyodu
Ama adet olur gibi kasık ve bel agrim oldu 2 defa onlarda da birin de 80 e birinde 83 e kadar yukseldi deger
Normal de hep 2 3 faln gosterdi

Canım aynı şeyi ben de okudum. Onun için ağızdan alıyorum. Ama midem çok kötü oldu, ağız tadım kalmadı. Salı günü doktora soracağım.
Ben biraz araştırdım burda bir arkadas da yazdı hem vajinal yoldan hem ağız yoluyla alınabilen bi ilacmıs bu ve ağızdan alınca yan etkisi cok oluyomus doktoruna sorup vajinal yoldan devam et bence
Ben 12.haftada kullanmıştım yaklaşık 15 gün falandı ve ağız yoluyla aldım. Doktor bana gece yatmadan hemen önce icmemi söyledi çok tansiyon düşürüyormuş. Cidden içtikten 15 dk sonra perte çıkıyordum

2.700 olmus minnakım
Suyum ne azalmis ne artmis son 1 hafta dedi cuma tekrar gelicem ve o hafta icinde dogum planliycaz fazla bekletmek istemiyorum dedi
Tahmini 23 24 25 agustosta alinacak
Hadi bakalım sağlıcakla gelsin Kaç haftalıkken almış oluyor doktor. Bana da 25 eylül dedi herşey yokunda giderse. Yani 38+6 olmuş oluyorum

Tüp bebekte tedavi ve gebeliğin 12. Haftasına kadar hep kullandık o ilacı progestan çı. Ama hiç ağızdan almadım yan etkileri çok fazla anneye. Doktor vajinal kullandırdı

Kızlar ben ne olur ne olmaz diye çantada mama da bulunduracağım. Hatta sipariş ettim. Bizde kan uyuşmazlığı var o nedenle sarılık riski hem daha fazla bende içolursa hızlı ilerleyebilşyormuş. Araştırdığım bi mama vardı. Frisolac gold 1 . Ancak hiç bir eczanede yok internetten yok e bebekte varmış ama artık orada da yok. Devamı olmazsa da sıkıntı ama bilemedim . Trendyolda son 1 adet ürünü olarak buldum. Umarım son kullanma tarihi bir iki aylık olarak gelmez

Sagol canim 37+3 falan oluyor
Tarih çok önceden mi belirlendi yoksa gidişat mı o şekilde yönlendirdi. Bana ilk kontrolde 25 eylül demişti geçen 32 haftalıkken sordum gene 25 eylül dedi umarım tarih değişmez . Annemler falan il dışından gelecek kardeşim yıllık izin kullanıcak . Ve kısmetse doğuma girecek yenidoğancı o da o yüzden acaba bu tarihler değişir mi diyorum sezeryan olacak normalde belli olmaz da tarih

İyi düşünmüşsün tedbir iyidir sarılık olmasin da miniğin

Bebeğin çenesi daha guçlu ve daha iyi sut getiriyor bence boşuna para verme önce sut durumuna bsk öyle bir hfta dogum yaptığın hastane o hizmeti veriyor diye biliyorum hastanenin makineleri çok guçlu onlardan sağınca göguste sut kalmıyor ama ik markadan sut sağdım yani onlar gelmeyen sutu gettir mi bilmiyorum avent açıtıyor biraz loshinon benim makinem ama sute faydası oldu mu bilmiyorum

Suyun normal doğuma etkisi var mı ki ağırlıktan erken su gelme durumu oluyor bebeğin dogum pozısyonu aldıysa sıkıntı yapma zaten 37. Haftada kanala baskı artıyor karın iniyor turkiyede sezerydn doğum daha fazla yarısı isteğe göre bir istatistik oluşturmuyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…